نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار دانش آموزان بسیجی دبستان شاهد دانش با امام جمعه محترم شهرستان

دیدار دانش آموزان بسیجی دبستان شاهد دانش با امام جمعه محترم شهرستان


به مناسبت سالروز شهادت شهید حسین فهمیده
به مناسبت سالروز شهادت شهید حسین فهمیده, روز بسیج دانش آموزی و نوجوان دیدار دانش آموزان بسیجی دبستان شاهد دانش با امام جمعه محترم شهرستان با حضور مسئولین در محل دفتر امام جمعه برگزار شد .

به مناسبت سالروز شهادت شهید حسین فهمیده, روز بسیج دانش آموزی و نوجوان دیدار دانش آموزان بسیجی دبستان شاهد دانش با امام جمعه محترم شهرستان با حضور مدیر آموزش و پروش, فرمانده ناحیه مقاومت بسیج, مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان و نماینده ولی فقیه در سپاه در محل دفتر امام جمعه برگزار شد .

در ابتدای این جلسه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج مهریز جناب سرهنگ سلمانی یاد و خاطره شهید فهمیده و 57 شهید دانش آموز شهرستان را گرامی داشت.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین محی الدینی امام جمعه محترم شهرستان مهریز 5 توصیه مهم به دانش آموزان بسیجی داشتند . احترام به پدر و مادر , احترام به معلمین زحمت کش, اهمیت نماز اول وقت و جماعت قبل سن تکلیف, اهمیت به تلاوت قرآن و حفظ آن و انتخاب دوست خوب و مناسب   در ادامه دانش آموزان در معیت مدیر آموزش و پرورش مهریز با حضور در گلزار شهدای گمنام با شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید بیعت نمودند.