خبر
خبر

دیدار رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار مهریز با مدیر آموزش وپرورش شهرستان

دیدار رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار مهریز با مدیر آموزش وپرورش شهرستان


به مناسبت هفته معلم صورت گرفت؛
به مناسبت روز معلم، شهردار مهریز، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز رفتند و این روز را به آنان و خانواده بزرگ فرهنگیان شهرستان تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز در ابتدای این دیدار شهردار مهریز، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید مطهری و تبریک روز معلم، اظهار کرد: روز معلم فرصتی است مغتنم تا از فداکاری ها و تلاش‌های معلمان عزیز در عرصه تعلیم و تربیت و پرورش جامعه  تجلیل کنیم.
مهندس عرشیان با اشاره به اینکه کار و رفتار معلمان همانند سیره پیامبران است، تصریح کرد: تلاش های معلمان در جامعه و کشور موجب اعتلای تعلیم و تربیت و رشد و آگاهی جامعه است که در نهایت به داشتن جامعه سالم و پویا و اشاعه فرهنگ غنی اسلامی در کشورمان منجر خواهد شد.
وی در بخشی دیگری از سخنان خود گفت: من خود از خانواده فرهنگی هستم و خوذم را عضو کوچکی از جامعه بزرگ فرهنگیان می‌دانم و در واقع همه ما مدیون زحمات شما عزیزان هستیم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد تعامل و همکاری بین مجموعه شهرداری و آموزش و پرورش در حوزه های فرهنگی، آموزش شهروندی و... بیش از پیش افزایش یابد.
در ادامه این دیدار رئیس  شورای اسلامی شهر مهریز نیز ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید مطهری و تبریک روز معلم، گفت: تعلیم و تربیت و پرورش فرزندان ایران اسلامی رسالتی سنگین و مسئولیتی خطیر است که خداوند باری‌تعالی آن را درخور معلمان شریف و دلسوز قرار داده است.
محمد امین بیدکی افزود: موجب افتخار است تا روز معلم را به پیشگاه تمام معلمان عزیز شهرستان که این روزها به رغم همه کاستی‌ها، مسئولانه در پرورش نسلی تمدن‌ساز در ایران اسلامی فداکاری می‌کنند تبریک عرض کنم.
وی خواستار شناسایی معلمان باسابقه و نمونه شهرستان و قدردانی و تجلیل از آنها گردید و این کار را قدرشناسی از یک عمر کار و تلاش آنها دانست .
سپس مدیر آموزش و پرورش مهریز ضمن تشکر و خوش آمد گویی گفت: یکی از افتخارات بزرگ مجموعه آموزش و پرورش مهریز داشتن معلمان دلسوز متعهد و اخلاق مدار است که علی رغم سختی ها و  مشکلات کار خود را به نحو احسن انجام داده‌اند که نتیجه اش در سطح استان و کشور مشهود است.
سید کاظم جسینی المدواری ضمن تشکر از زحمات شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خاطرنشان کرد: همکاری و تعامل خوبی بین آموزش و پرورش و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی وجود دارد؛ خوشبختانه هر جا مشکلاتی وجود داشته، این مشکلات به واسطه شهردار محترم و ریاست و  شورای اسلامی شهر برطرف شده است. ان‌شالله رابطه مثبت بین این دو مجموعه پایدار باشد چرا که هدف همه ما آموزش و پرورش انسان ها برای جامعه است.

در پایان این دیدار با اهدای گل ، از مدیر و کارکنان  آموزش و پرورش به نمایندگی از همه معلمان شهرستان مهریز تجلیل به عمل آمد.

آدرس کوتاه :