خبر
خبر

دیدار صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش با روسای آموزش و پرورش مناطق 14 گانه استان

دیدار صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش با روسای آموزش و پرورش مناطق 14 گانه استان


مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با روسای آموزش و پرورش مناطق 14 گانه استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در نشستی با روسای ادارات نواحی، مناطق و شهرستان ها، به بیان دیدگاه‌ها، انتظارات و خواسته های خود در حوزه کاری پرداخت و بیان داشت: استقلال آموزش و پرورش در حوزه‌های مختلف خط قرمز ماست و تمام سعی و تلاش ما باید برای جلب رضایت معلمان و فراهم آوردن آسایش فکری و معنوی آنها باشد تا بتوانند به بهترین شکل و با آسودگی خاطر  به آموزش و پرورش نسل آینده بپردازند.

"محسن موحدی فرد" تأکید کرد ارزنده ترین نقش در آموزش و پرورش نقش معلم است و همه ما در  مجموعه اداری باید در خدمت معلمان باشیم و روحیه و مشی معلمی بر مجموعه حکمفرما باشد تا شاهد موفقیت های روزافزون در عرصه تعلیم و تربیت باشیم.
وی از روسای ادارات خواست در حوزه‌های مختلف آموزشی و پرورشی  توجه دقیق به آمار و ارقام داشته باشند تا بتوانند در اصلاح امور درست برنامه ریزی کنند.
"موحدی فرد" گفت: باید از پرداختن به حاشیه‌ها خودداری تا از نتایج مورد انتظار دور نشویم، به همه سلائق و  جناح های سیاسی  احترام گذاشت و به شایستگی و توانمندی  افراد توجه کرد ،چرا که انسان های شایسته از هرجناح و با هر سلیقه ای که باشند، کار شایسته انجام می‌دهند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در پایان‌ به مسائل و مشکلات پیش‌روی آموزش و پرورش پرداخت و از روسای ادارات نواحی،مناطق و شهرستان ها خواست، تمام اهتمام خود را برای مرتفع نمودن این مسائل و چالش ها به عمل آورند.
رسیدگی به پروژه های خیری نیمه ساز و نیاز به همراهی ادارات و نهادهای دولتی برای تکمیل آن، توجه به شیوه جذب نیروهای کارآمد درآموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان و آزمون استخدامی، فروش املاک مازاد به منظور استفاده بهینه در امور مورد نیاز آموزش و پرورش ،توجه به هنرستان های فنی وحرفه ای و کاردانش،بازسازی و نوسازی فضاهای آموزشی مستهلک و اختصاص زمین برای مناطقی که کمبود فضای آموزشی دارند، تخصیص اعتبار جهت هزینه های جاری، رسیدگی به مشکلات روستا مرکزی ، پیگیری امور معلمان حق التدریس و نیروهای خرید خدمات آموزشی و مربیان بهداشت و حل مشکل پست های با نام ادارات از مباحث مطرح شده توسط روسای  آموزش و پرورش مناطق 14 گانه استان بود.
 
 
آدرس کوتاه :