خبر
خبر

دیدار مدیر آموزش و پرورش با رئیس شورای اسلامی شهر مهریز

دیدار مدیر آموزش و پرورش با رئیس شورای اسلامی شهر مهریز


به مناسبت روز شوراهای اسلامی شهر
به مناسبت روز شوراهای اسلامی مدیر آموزش و پرورش مهریز و اعضای شورای معاونین با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مهریز دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز در این دیدار با تبریک روز شورهای اسلامی شهر گفت: حضور ما به نمایندگی از جامعه فرهنگیان و دانش آموزان  برای قدردانی و تجلیل از نقش و اهمیت شورای اسلامی شهر و تقدیر از زحمات شبانه روزی اعضای شورا  است .

سید کاظم حسینی المدواری افزود:خوشبختانه  همکاری و تعامل خوبی بین آموزش و پرورش و مجموعه شورای اسلامی و شهرداری وجود دارد و ان‌شالله رابطه مثبت بین این دو مجموعه پایدار باشد چرا که هدف همه ما آموزش و پرورش انسان ها برای جامعه است.

رئیس شورای اسلامی شهر مهریز نیز در این دیدار با اشاره به اینکه کار و رفتار معلمان همانند سیره پیامبران است، تصریح کرد: تلاش های معلمان در جامعه و کشور موجب اعتلای تعلیم و تربیت و رشد و آگاهی جامعه است که در نهایت به داشتن جامعه سالم و پویا و اشاعه فرهنگ غنی اسلامی در کشورمان منجر خواهد شد.

سید محمد امین بیدکی  افزود: من خودم را عضو جامعه بزرگ فرهنگیان می‌دانم و در واقع همه ما مدیون زحمات شما عزیزان هستیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تعامل و همکاری بین مجموعه شهرداری و آموزش و پروش در حوزه های فرهنگی، آموزش شهروندی و... بیش از پیش افزایش یابد.

آدرس کوتاه :