خبر
خبر

دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز با فرماندار جدید شهرستان

دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز با فرماندار جدید شهرستان


مدیر آموزش و پرورش مهریزبه همراه معاونین و کارشناسان این مدیریت با فرماندار جدید شهرستان دیدار کرده و انتصاب ایشان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی  آموزش و پرورش شهرستان مهریز در ابتدای این دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن عرض تبریک انتصاب محمد دهقان بنادکی به عنوان فرماندار جدید شهرستان گزارشی از روند فعالیت های آموزش و پرورش و نیز نیازمندیها و مشکلات این حوزه را بیان نمود.

سید کاظم حسینی المدواری با اشاره به شیوع ویروس کرونا و نحوه آموزش های مجازی در زمان تعطیلی مدارس و زحمات فرهنگیان در این خصوص گفت: دغدغه تعلیم و تعلم برای مجموعه آموزش و پرورش در این دوران کمرنگ نشد بلکه احساس وظیفه ای که در مجموعه بویژه معلمان ایجاد شد مثال زدنی بود.

سرپرست فرمانداری شهرستان مهریز ضمن تشکر از زحمات فرهنگیان و معلمین شهرستان که تمام تلاش خود را در جهت رشد بیشتر مسائل آموزش و پرورش به کار گرفته اند ظهار کرد: با برنامه ریزی و همدلی و استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده و مفید فرهنکیان، بتوانیم گام های موثری را برای شهرستان برداریم.

محمددهقان بنادکی  از زحمات مجموعه آموزش و پرورش برای عدم توقف آموزش در دوران کرونا تشکر کرد و گفت: آخرین مکانی که باید در این دوران تعطیل شود مدارس هستند و در این دوران تلاش‌های زیادی از سوی آموزش و پرورش و معلمین صورت گرفت که قابل تقدیر است. 

وی با اشاره به مناسبتهای ماه دی به خصوص سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت:اگر در جامعه بخث شهد سلیمانی مطرح است بحث معلم بودن و الگو بودن این شهید عزیز مطرح است که معلم بسیار خوب و ایده آل برای همه بودند و باید سالروز شهادت این سردار و مناسبتهای نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و دوازدهم دیماه سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان دارالعباده یزد توسط همگان بخصوص فرهنگیان و دانش آموزان به نحو شایسته گرامی داشته شود.

فرماندار مهریز در پایان تکریم هرچه بیشتر پیشکسوتان فرهنگی وخیرین مدرسه ساز را خواستار شد.   

 

آدرس کوتاه :