خبر
خبر

دیدار مدیر آموزش و پرورش مهریز با خانواده شهیدان سرافراز شهرستان

دیدار مدیر آموزش و پرورش مهریز با خانواده شهیدان سرافراز شهرستان


در آستانه برگزاری کنگره 4000شهید استان یزد
در آستانه برگزاری کنگره 4000شهید استان یزد و یادواره شهدای شهرستان مدیر آموزش و پرورش مهریز با خانواده محترم شهیدان سرافراز شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز با همراهی نماینده سپاه،معاون پرورشی  و کارشناسان حراست و شاهد مدیریت  باخانواده شهدای معظم شهرستان شهید سید فضل الله هاشمی، شهید عباسعلی فلاح، شهید محمد علی شیرزاده و شهید حبیب فلاح  دیدار کردند.

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این دیدار یاد و خاطره شهدای فرهنگی را گرامی داشت و از خداوند متعال علو درجات شهداء را خواستار شد.

سید کاظم حسینی المدواری با تقدیر از زحمات خانواده معظم شهید افزود: دیدار از خانواده شهدا به ویژه شهدای فرهنگی و دانش آموز را سرلوحه کارمان قرار داده ایم تا شاید بتوانیم گوشه ای از ایثارو فداکاری این عزیزان را جبران کنیم.

در این دیدار از خانواده های معظم شاهد جهت حضور در یادواره شهدای شهرستان که پنجشنبه هفته جاری در حسینی اعظم مزویرآباد برگزار می شود دعوت گردید.

در پایان مسئولین با حضور در گلزار شهدای مدوار با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند و با آنان تجدید بیعت نمودند.

 

آدرس کوتاه :