خبر
خبر

دیدار مدیر آموزش و پرورش مهریز با خانواده شهید قاسم سبزه

دیدار مدیر آموزش و پرورش مهریز با خانواده شهید قاسم سبزه


به مناسبت هفته بزرگداشت شهدا،
به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، تجدید میثاق و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره این عزیزان و تجلیل و تکریم از خانواده‌های معظم شهدا مدیر آموزش و پرورش مهریز در معیت مدیر و کارکنان دبستان شاهد ریحانه با خانواده شهید قاسم سبزه که خواهر این شهید معظم آموزگار فعال و دلسوز آموزشگاه می باشد دیدار و گفتگو کرد.

به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، تجدید میثاق و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره این عزیزان و تجلیل و تکریم از خانواده‌های معظم شهدا مدیر آموزش و پرورش مهریز در معیت مدیر و کارکنان دبستان شاهد ریحانه با خانواده شهید قاسم سبزه که خواهر این شهید معظم آموزگار فعال و دلسوز آموزشگاه می باشد دیدار و گفتگو کرد.
مدیر آموزش و پرورش مهریز در این دیدار  تکریم خانواده شهدا را وظیفه همه عنوان کرد و گفت: شهدا افتخار نبرد با دشمن را داشتند و ما نیز در این سنگر باید در خدمت خانواده شهدا و مردم باشیم و باید در این راه تلاش مجدانه ای داشته باشیم.
سید کاظم حسینی المدواری ضمن قدردانی از زحمات خانواده شهدا بر زنده نگه داشتن یاد شهدا و تکریم خانواده شهدا تاکید کرد و اضافه نمود مسئولین هر چقدر در این نظام و انقلاب تلاش کنند به کاری که شهدا برای این انقلاب کرده اند نمی رسد.
وی در ادامه افزود: خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه دهنده ارزش های ایثار و پایداری درجامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزشهای انقلاب است.
در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر و تندیس ایثار از مادر گرانقدر خواهر بزرگتر شهید تجلیل شد.
مدیر آموزش و پرورش مهریز همچنین با حضور در دبستان دخترانه شاهد ریحانه از دانش آموز پایه اول ملیکا قادرآبادی نوه ی شهید معظم رمضان قادرآبادی تجلیل نمود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آدرس کوتاه :