خبر
خبر

دیدار مدیر آموزش و پرورش مهریز با مادران شهدای سرافراز شهرستان

دیدار مدیر آموزش و پرورش مهریز با مادران شهدای سرافراز شهرستان


به مناسبت روز زن و مادر
به مناسبت گرامیداشت میلاد مبارک حضرت فاطمه زهرا(س)،روز زن ،مادر و دهه مبارک فجر و در آستانه برگزاری کنگره 4000شهید استان یزد مدیر آموزش و پرورش مهریز با مادران محترم شهیدان سرافراز شهرستان دیدار کرد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز با همراهی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با مادران خانواده شهدای معظم شهرستان شهیدان علی اکبر کوروشفر،احمد زارع کوهی و حسین زارعزاده  دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار ها مدیر آموزش و پرورش مهریز با گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)،روز زن و مادر و تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر ضمن تاکید بر اینکه "برای ما توفیق بزرگی است که برای عرض ارادت خدمت خانواده های محترم شهدای شهرستان به خصوص مادران گرانقدر شهدا برسیم" ابراز داشت:خانواده های معظم شهدا، مایه عزت، آبرو  و سرافرازی ملت ایران هستند و ما همواره به توصیه ها و راهنمایی این عزیزان نیازمندیم.

سید کاظم حسینی المدواری با بیان اینکه اینکه مادران شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، اعلام داشت : خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

وی در ادامه ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای مادران گرانقدر شهداء ابراز داشت : تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

در پایان این دیدارها لوح یادبودی به پاس رشادت های شهدای سرافراز و ادای احترام به مقام شامخ مادران خانواده معظم شهدا توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان به خانواده شهدای گرانقدر اعطا گردید.

آدرس کوتاه :