خبر
خبر

دیدار و تجلیل مدیر آموزش و پرورش مهریز از جانباز فرهنگی

دیدار و تجلیل مدیر آموزش و پرورش مهریز از جانباز فرهنگی


به مناسبت هفته بزرگداشت شهدا و روز جانباز
به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و روز جانباز مدیر آموزش و پرورش مهریز از جانباز فرهنگی با حضور در منزل وی تجلیل کرد.

به گزارش واحد روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش مهریز به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، میلاد مسعود حضرت عباس(ع) و  روز جانباز ، مدیر آموزش و پرورش مهریز در معیت مدیر و کارکنان دبستان شاهد علی ابن ابیطالب(ع) با جانباز سرافراز فرهنگی و برادر شهید یدالله زارعزاده ، حسن زارعزاده  که از اولیا این آموزشگاه می باشد دیدار و گفتگو کرد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این دیدار ضمن گرامیداشت و تبریک هفته بزرگداشت شهداء، اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت:چه زیبا میلاد حضرت  ابوالفضل (ع) به نام روز جانباز لقب گرفته است،

سید کاظم حسینی المدواری افزود:  واژه جانباز یادآور حماسه دلاورمردانی است که با لبخند خود بر زخم‌های ناشی از اصابت تیر و ترکش نام زیبای عباس (ع) را در کربلا زنده می‌کنند و در وفاداری به ولی زمان خود پایدارند.

وی ادامه داد: .روز جانباز روز کسانی است که همانند حضرت عباس(ع) در وفاداری به امام و ولی زمان خود پایدار ماندند و روز جانباز روز تجدید میثاق با فرهنگ ایثار و فداکاری و ترویج آن در جامعه است.

مدیر آموزش و پرورش مهریز افزود: همانطور که جانبازان و شهدای ما در دوران دفاع مقدس به ما درس شجاعت و مقاومت آموختند  معلمین ایثارگر نیز در سنگر علم و دانش درس پایداری و مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان را به ما یاد دادند.

در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از این جاتباز سرافراز تجلیل گردید.

 

آدرس کوتاه :