نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

روحیه ایستادگی و مقاومت آزادگان مایه افتخار ایران اسلامی است

روحیه ایستادگی و مقاومت آزادگان مایه افتخار ایران اسلامی است


مدیر آموزش و پرورش مهریز در دیدار با آزادگان
مدیر آموزش و پرورش مهریز در دیدار با آزادگان فرهنگی گفت:روحیه ایستادگی و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس مایه افتخار ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز  در آستانه 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی مدیر آموزش و پرورش مهریز با حضور در منازل چهار نفر از آزادگان فرهنگی دوران دفاع مقدس در با آنان دیدار کرد.
مدیر آموزش و پرورش در این دیدارها که رئیس بنیاد شهید شهرستان مهریز نیز حضور داشت با تجلیل و قدردانی از مقاومت و ایستادگی آزادگان دوران دفاع مقدس، گفت: روحیه ایستادگی و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس مایه افتخار ایران اسلامی است.

سید علی کارآموز ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی افزود: امنیت و آرامش کنونی سرزمین ما مرهون ایثارگران و رزمندگانی است که دلاورانه ، به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند و مردانه در برابر متجاوزان به حریم انقلاب اسلامی ایستادند و صحنه های ماندگاری از ایثار و مقاومت و رشادت بی نظیر و فداکاری در راه دفاع از اسلام را خلق کردند.

وی ادامه داد: تکریم آزادگان، تجلیل از فرهنگ ایثار و مقاومت است و همه باید قدردان آزادگان و خدمات خالصانه آنان به میهن اسلامی باشیم.

در این دیدارها از آزادگان فرهنگی دوران دفاع مقدس و صبر و استقامت خانواده های آنان تجلیل شد.