خبر
خبر

زمین چمن مصنوعی درون مدرسه‌ای دردبستان شاهد اندیشه مهریز افتتاح شد

زمین چمن مصنوعی درون مدرسه‌ای دردبستان شاهد اندیشه مهریز افتتاح شد


با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر زمین چمن مصنوعی درون مدرسه‌ای با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش  دردبستان شاهد اندیشه مهریز افتتاح شد

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز ، زمین چمن مصنوعی دبستان دور اول شاهد اندیشه مهریز با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش،امام جمعه مهریز،فرماندار مهریز، مدیرکل آموزش و پرورش یزد، و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان مهریز به بهره برداری رسید.

 این زمین چمن با مساحت 1280 مترمربع و با ابعاد 26 در  43 متر با هزینه 750 میلیون تومان افتتاح شد. با بهره برداری از زمین چمن مصنوعی در این مدرسه ببیش از 304 دانش آموز از مزایای آن بهره مند                      می شوند.

 مدیر آموزش و پرورش مهریز در این مراسم اظهار کرد: در راستای سند تحول بنیادین یکی از مهمترین رسالت های آموزش و پرورش توجه ویژه به بحث ورزش در مدارس و ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان است.

 سید کاظم حسینی المدواری بیان کرد: نسل جوان و دانش آموزان نیاز مبرم  و ضروری به امر ورزش و نشاط و شادابی دارند.

وی با تاکید بر اینکه ورزش موجب شادابی و نشاط دانش آموزان می شود و زمینه بهبود فرایند تعلیم و تربیت را بهتر می کند، گفت: ورزش کارکرد مغز را افزایش می دهد و قطعا این موجب افزایش یادگیری مغز و تناسب اندام می شود.

 مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: هرچند سهمیه شهرستان برای ایجاد زمین چمن مصنوعی در مدارس شهرستان در حد 2 زمین بود ولی به همت و همراهی مدیران و خیرین شهرستان و استان این تعداد امروز به 6 عدد رسیده است .

 

آدرس کوتاه :