خبر
خبر

زنگ استکبارستیزی در مدارس مهریز طنین انداز شد

زنگ استکبارستیزی در مدارس مهریز طنین انداز شد


در آستانه فرا رسیدن ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، زنگ استکبار ستیزی در مدارس مهریز طنین انداز شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز آیین نمادین زنگ استکبار ستیزی با حضور جمعی از مسوولان ، کادر آموزشی و تعداد محدودی از دانش‌آموزان در دبستان شاهده دانش مهریز برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز در این آیین با گرامیداشت یوم الله سیزده آبان گفت: یوم الله (۱۳ آبان)یادآور سه حادثه بزرگ است که هرکدام نقش موثری در پیشبرد نهضت امام خمینی (ره)داشته است.

سرهنگ فاتحی افزود:  وقایع ۱۳ آبان همچون تبعید حضرت امام، حرکت دانش‌آموزان علیه رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی چهره آمریکا و جنایاتش را برای مردم ایران اسلامی نمایان کرد.

وی اظهار کرد:این رویدادها فرصت مناسبی برای انتقال آموزه‌ها به نسل جوان و نوجوان است تا بدانند که ما چه عقبه ای را پشت سر گذاشته ایم که به امروز و این درجه از عزت و سربلندی برسیم.

وی افزود: حضرت امام خمینی(ره) برای ما عزت به ارمغان آورد و شهادت شهدای دانش آموز وتسخیر لانه جاسوسی هیمنه ابرقدرتی آمریکا را در هم شکست و ملت‌های ضعیف به خود جرات دادند در مقابل ابرقدرتی آمریکا قدعلم کنند.

امسال به دلیل تقارن ۱۳ آبان با روز پنجشنبه و تعطیلی مدارس، زنگ استکبارستیزی چهارشنبه ۱۲ آبان نواخته شد.

 

 

آدرس کوتاه :