نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ سپاس معلم در مدارس مهریز نواخته شد

زنگ سپاس معلم در مدارس مهریز نواخته شد


به مناسبت روز معلم
به مناسبت روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مطهری ، زنگ سپاس معلم در مدارس مهریزنواخته شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز به مناسبت روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مطهری ، زنگ سپاس معلم در مدارس مهریز  و به صورت نمادین با حضور امام جمعه،فرماندار وجمعی از مسئولین شهرستان در دبستان دخترانه پروین اعتصامی مهریز نواخته شد .

امام جمعه مهریز در این مراسم ، با گرامیداشت هفته معلم و سالروز شهادت استاد شهید مطهری گفت: تقدیر از معلم به خاطر جایگاه بالای شغل معلمی است و رسالت عظیم دانش ورزی را بر عهده دارند.

حجه الاسلام والمسلمین محی الدینی با تقدیر از تلاش و زحمات معلمان افزود:پیشرفت علمی و اخلاقی دانش اموزان دستاورد تلاش های معلمان است و موفقیت هایی که دانش اموزان و جامعه کشور بدست می آورد در راستای اجرای سیاست های انقلاب اسلامی و تلاش های معلمان است.

وی ادامه داد: به یقین با تربیت درست دانش آموزان در سایه تلاش‌های خستگی ناپذیر معلمان و همگامی خانواده دانش آموزان با معلمان، جامعه به سمت پیشرفت و تعالی سوق یافته و رشد و توسعه روزافزون کشور در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، علمی و فرهنگی را شاهد خواهیم بود.

مدیر آموزش و پرورش مهریز هم با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید؛ مرتضی مطهری تصریح کرد: امروزه اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه معلمان و دستگاه تعلیم و تربیت، انتقال اهداف و آرمان‌های شهدا به دانش آموزان و ادامه راه آنان است.
سید علی کارآموز افزود: آموزش و پرورش مهریز در زمینه‌های مختلف در استان پیشتاز بوده و این مهم به همت معلمان و فرهنگیان به دست آمده است.
در پایان مراسم زنگ سپاس معلم توسط امام جمعه و فرماندار مهریز نواخته شد و سپس مسئولین با حضور در کلاس درس با اهدای گل و لوح تقدیر از تلاشهای معلمین قدردانی نمودند.