خبر
خبر

زنگ مهر و مقاومت در مدارس مهریز به صدا درآمد

زنگ مهر و مقاومت در مدارس مهریز به صدا درآمد


همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و مقاومت در مدارس مهریز به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش مهریز مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی 1401-1400 با حضور امام جمعه مهریز ، معاونت فرماندار ، جمعی از روسای ادارات و نهادهای شهرستان ، جمعی از فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای آنان در آموزشگاه روستایی عصمتیه مهریز برگزارشد.

امام جمعه مهریز در این آیین طی سخنانی با تبریک هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس به اهمیت رعایت اصول بهداشتی توسط دانش آموزان و حساسیت در بحث تعلیم و تربیت و تربیت دینی اشاره کرد .

حجت الاسلام " محی الدینی " به نقش فرهنگیان در ارتقای دینی و پرورشی دانش آموزان بر اساس آموزه های معنوی تاکید کرد .

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این آیین ضمن تبریک تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس  گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس بدون هیچگونه چشم‌داشتی در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافتند و جان خود را برای رشد و توسعه کشور فدا کردند تا امروز دانش‌آموزان ایران اسلامی در امنیت و آسایش تحصیل کنند که باید قدر این شرایط فراهم شده را بدانیم.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: با برنامه‌ریزی‌هایی که از ماه‌ها پیش در قالب ستاد پروژه مهر آغاز کردیم سال تحصیلی جدید با هدف‌گذاری درست و برنامه‌های منسجم همراه با رعایت پرونکلهای بهداشتی  آغاز می‌شود  و 12000 دانش آموز در این شهرستان راهی کلاسهای درس می شوند.

اجرای سرود به مناسبت هفته دفاع مقدس ، قرائت دل نوشته و مقاله در مورد ماه مهر و دفاع مقدس و به صدا درآوردن زنگ مهر و مقاومت از دیگر بخش های این مراسم بود.

 

آدرس کوتاه :