نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

صبحگاه مشارکت در مدارس مهریز برگزار شد.

صبحگاه مشارکت در مدارس مهریز برگزار شد.


به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش وپرورش صبحگاه مشارکت در مدارس مهریز و به صورت نمادین در دبیرستان دور دوم فاطمیه مهریز با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز معاون فرماندار مهریز در این آیین باتبریک هفته شوراهای آموزش وپرورش به جایگاه و اهمیت شورا و مشورت در دین مبین اسلام اشاره کرد و گفت: هر جا که از خرد جمعی و تفکر و اندیشه بهره بگیریم در آن تصمیم موفق خواهیم بود.
محمد زارع افزود: آموزش و پرورش از جمله نهادهایی است که به تنهایی نمی تواند از عهده فعالیتهای وسیعش برآید لذا باید آحاد مردم و کلیه نهادها همکاری و هماهنگی بیشتری با آموزش و پرورش داشته باشند و در خصوص این موضوع توجه و اهتمام جدی را بعمل آورند.
وی از دانش آموزان خواست با پشت سر گذاشتن مقاطع تحصيلي و كسب مدارج عالي د در تصميم گيري هاي شهرستان  مشاركت نمايند.
مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این آببن ضمن گراميداشت هفته شوراهاي آموزش با اشاره به آثار و برکات تصویب قانون شوراهای آموزش و پرورش گفت: در سایه این قانون امروز آموزش و پرورش پویا و خلاق در صحنه های علمی داریم.
سید علی کارآموز تصریح کرد: زنگ مشارکت زنگ با هم بودن، اندیشیدن و داشتن خرد جمعی برای تبدیل آسیبها به فرصتها است.
وی افزود: امیدواریم با فعالیتهایی که در شوراهای آموزش و پرورش انجام می شود و نیز مشارکت همه جانبه مردم، نتایج مطلوب و چشمگیری بدست آید.
قرائت پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد و قرائت مقاله پیرامون شورای آموزش و پرورش از برنامه های اجراء شده در این مراسم بود.