نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

صبحگاه مشترک بسیج و آموزش پرورش مهریز برگزار شد

صبحگاه مشترک بسیج و آموزش پرورش مهریز برگزار شد


به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک بسیج و آموزش پرورش مهریز در محل مدیریت برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این مراسم با اشاره به همکاری های خوب بسیج و آموزش و پرورش اظهار داشت  : برنامه ریزی های  مفیدی درجهت همکاری و حضور پررنگ تر شدن بسیج در قالب بسیج فرهنگیان و دانش آموزی صورت گرفته است .

سید علی کارآموز افزود: هدف از برگزاری این  نشست های و صبحگهای مشترک با بسیج میثاق و تعامل و همکاری آموزش و پرورش با بسیج است  . همچنین سعی شده است تا دانش آموزان در حوزه بسیج فعال باشند و مشارکت اجتماعی کاملا مشخص و هدفمندی را انجام دهند.

وی با  اشاره به همکاری های مؤثر بسیج و آموزش و پرورش افزود : تقویت ایمان ، بصیرت و  باور به ارزشهای انقلاب اسلامی، توانمندسازی مربیان و دانش آموزان برای وفاداری و حمایت آگاهانه از این ارزشها و مواجه هوشمند با توطئه های دشمنان با استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش و مشارکت بسیج امکان پذیز است .

این مسئول با اشاره به مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس و ماه محرم  گفت : باید راه درست را از امام حسین و ائمه (ع) بیا موزیم و آنها را الگو قرار دهیم.  مشکلاتی فرهنگی که دامن گیر آنها هستیم با درسهای که از عاشورا و تبعیت از ولایت فقیه می توانیم در مسیر درست قرار بگیریم .  زندگی پربار امامان و معصومین و حضرت امام حسین علیه السلام مملو از درسهای زندگی، آنها سفینه نجات و چراغ راه بشریت می باشد

در پایان یکی از یادگاران دفاع مقدس به بیان خاطرات خود از 5 سال حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل پرداخت.