نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

عیادت مدیر آموزش و پرورش مهریز از فرهنگی پیشکسوت

عیادت مدیر آموزش و پرورش مهریز از فرهنگی پیشکسوت


ه مناسبت گرامیداشت هفته معلم
به مناسبت گرامیداشت هفته معلم مدیر آموزش و پرورش مهریز و رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش از فرهنگی پیشكسوت عیادت كردند

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز  به مناسبت گرامیداشت هفته معلم مدیر آموزش و پرورش مهریز و رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش  از فرهنگی پیشكسوت سید حسین حسینی زاده عیادت كردند

مدیر آموزش و پرورش مهریز ضمن عیادت از این پیشكسوت فرهنگی گفت: در تعالیم آسمانی، تلاش  و ایثار فرهنگیان برای همیشه تاریخ قابل تحسین است و نباید در گذر زمان آنها را فراموش کرد.
سید علی کارآموز افزود:عیادت از همکارانی که سلامت خود را در مسیر ساختن جامعه هزینه کرده اند، کمترین کاری است که برای  قدرشناسی از این همه ایثار فرهنگیان می توان انجام داد هرچند که مزد و ثواب صبر و ایثار آنها و خانواده هایشان وعده خداوند متعال است.
وی تصریح کرد:  هرکاری که  در جهت آموزش و پرورش افراد جامعه انجام می شود، یك حسنه و باقیات صالحات است و ما نمیتوانیم نسبت به پاسداشت این نیکوکاری بی توجه باشیم.
در این دیدار، مدیر آموزش و پرورش مهریز ضمن بررسی روند درمان این همکار پیشکسوت ضمن تجلی از خدمات صادقانه این همکار از  صبر و تلاش خانواده وی تقدیر کرد.