نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

غنچه ها ی حسینی مهریز راهی مراکز پیش دبستانی شدند

غنچه ها ی حسینی مهریز راهی مراکز پیش دبستانی شدند


مراسم غنچه های حسینی ویژه نوآموزان پیش دبستانی در تمامی مراکز پیش دبستانی مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مراسم نمادین غنچه های حسینی ویژه نوآموزان پیش دبستانی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدیدبا حضور امام جمعه،فرماندار،مدیر آموزش و پرورش،رئیس مدارس سماءاستان یزد،رئیس دانشگاه آزاداسلامی مهریز،جمعی از مسئولین شهرستان و اولیای نوآموزان در دبستان غیردولتی سما مهریز برگزار شد.

امام جمعه مهریز در این آیین با گرامیداشت یاد شهدا و فرا رسیدن ماه محرم بیان داشت: تقارن همیشگی آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس، امسال برکات ماه محرم را نیز شامل گردیده که این امر، بهترین فرصت برای استفاده از فضای معنوی این ماه به خصوص در مدارس و در میان دانش‌آموزان است.

حجه الاسلام والمسلمین عبدالرضا محی الدینی افزود: مهم‌ترین مسئله‌ای که باید در کنار آموزش دانش‌آموزان به آن توجه گردد، امور پرورشی و تربیتی است و آموزش زمانی موثر واقع می شود که با پرورشی نیکو همراه گردد که این مهم توجه ویژه مربیان و معلمان را می‌طلبد.

وی با تاکید بر اینکه اولیا دانش آموزان نیز باید سهم خود را به خوبی در امر تعلیم و تربیت فرزندانشان ایفا کنند، افزود: خانواده های دانش آموزان در کنار معلمین نقش بسیار مهمی در تربیت دینی فرزندان خود دارند که غفلت از این مهم عواقب سوء بسیاری برای خانواده ها دارد.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و رئیس مدارس سما استان یزد نیز در این مراسم با تسلیت ایام محرم وگرامیداشت هفته دفاع مقدس وسال تحصیلی جدید برخی نکات مهم تربیتی و آموزشی رابرای اولیای دانش آموزان بیان کرد.

نظیر این مراسم در کلیه مراکر پیش دبستانی مهریز برگزار شد و حدود 1000 نوآموز پیش دبستانی مهریز اولین روز حضور خود در مراکز پیش دبستانی را تجربه کردند.