خبر
خبر

فرماندار جدید مهریز معرفی شد

فرماندار جدید مهریز معرفی شد


استاندار یزد طی حکمی محمد دهقان بنادکی را به عنوان فرماندار جدید شهرستان مهریز انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مهران فاطمی طی حکمی، محمددهقان بنادکی را به عنوان فرماندار جدید شهرستان مهریز منصوب و معرفی کرد.

فرماندار جدید مهریز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از یزد، مردمی بودن، روحیه جهادی و مسئولیت پذیری را از جمله مهمترین ویژگی‌های مسئولان در تراز انقلاب دانست و اظهار کرد: فرهنگ جهاد و شهادت مهمترین الگو برای مسئولان نظام اسلامی است و باید بیش از پیش مد نظر قرار گرفته شود.

دهقان با بیان این‌که نیروی انقلابی یعنی اطاعت‌پذیری از ولایت فقیه، افزود: مسئولان در تراز انقلاب نباید خدمت کردن را محدود به ساعت اداری و جلسات سازمانی کنند.

وی ارزش قائل شدن برای اقشار مختلف مردم را از دیگر ویژگی‌های دولت و مسئولان انقلابی دانست و بیان کرد: حراست از دستاوردهای بیش از ۴۰ ساله نظام خط قرمز نیروهای جوان و پای کار انقلاب است.

محمد دهقان از جمله جوانان متعهد و انقلابی استان یزد است که در حال حاضر دانشجوی دکتری حقوق عمومی بوده و مسئولیت گروه‌های مختلف جهادی را در پرونده کاری خود ثبت کرده است.

انتخاب بجا و شایسته جناب آقای محمد دهقان بنادکی را به عنوان فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان مهریز تبریک می گوئیم و برایشان آرزوی توفیق هرچه بیشتر در مسئولیت جدید از خداوند منان خواستاریم.  

 

 

آدرس کوتاه :