نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار مهریز بر انجام برنامه های فرهنگی برای مسافران نوروزی تاکید کرد

فرماندار مهریز بر انجام برنامه های فرهنگی برای مسافران نوروزی تاکید کرد


درنشست ویژه شورای آموزش و پرورش
فرماندار مهریز بر برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص انجام برنامه های مختلف و مناسب فرهنگی برای مسافران نوروزی در این شهرستان تاکید کرد.

 فرماندار مهریز  در نشست ویژه شورای آموزش و پرورش مهریز درخصوص برنامه ریزی برای اسکان مهمانان نوروزی افزود: بخاطر سابقه ، شرایط ، موقعیت و وجود دهها اثر تاریخی و فرهنگی همواره مهریز در طول سال و نوروز مقصد جمع زیادی از گردشگران و مسافران است .

 سید محمد رستگاری ادامه داد: ایام نوروز یک فرصت مناسب برای پذیرایی از مسافران و مهمانان و معرفی آثار و ابنیه تاریخی و فرهنگی شهرستان است که باید با همکاری تمام دستگاه های اجرایی و مردم اقدام کرد.

فرماندار مهریز اظهار داشت: برپایی نمایشگاه مهریز شناسی در کنار ستاد مرکزی اسکان مهمانان نوروزی یک فعالیت خوب است که باید امسال با قوت محقق شود و بتوان این شهرستان را بهتر و بیشتر در قالب برنامه های مختلف نشان داد.

رستگاری گفت: توجه به اسکان مهمانان و مسافران از دیگر مسائل مهم است که باید توسط آموزش و پرورش و با همکاری سایر دستگاه های اجرایی در شهرستان با جدیت پیگیری شود.

مدیر آموزش وپرورش مهریز نیز در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده درخصوص اسکان میهمانان نوروزی ارائه و بر همکاری تمامی ادارات شهرستان در این زمینه تاکید کرد.

درپایان تعدادی از مسئولان اجرایی به ارائه گزارش در خصوص برنامه های خود در قالب ستاد سفر و اسکان مسافران و مهمانان اشاره کردند.

همچنین بر همکاری دستگاه های اجرایی برای کارهای فرهنگی ، اطلاع رسانی و اسکان مسافران تاکید شد.