نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار مهریز بر جلب مشارکت فرهنگیان در انتخابات تاکید کرد

فرماندار مهریز بر جلب مشارکت فرهنگیان در انتخابات تاکید کرد


در یکصدوهشتاد و ششمین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز
در یکصدوهشتاد و ششمین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز فرماندار مهریز بر جلب مشارکت گسترده فرهنگیان و دانش آموزان در انتخابات سال آینده تاکید کرد

فرماندار مهریز در جلسه شورای آموزش و پرورش مهریزضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش گفت: از مسائل مهم ابتدای سال آینده در کشور ما برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی و رئیس جمهوری است.
سید محمد رستگاری افزود: با برنامه ریزی و فعالیت های فرهنگی و تبلیغی می توان با جدیت در زمینه حضور گسترده فرهنگیان و دانش آموزان در انتخابات بیش از گذشته تلاش جدی و شایسته بعمل آید .
همچنین فرماندار مهریز با اشاره به فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به اهمیت بزرگداشت این ایام فرخنده در سطح شهرستان و بخصوص در مدارس و میان دانش آموزان تاکید کرد.
رستگاری گفت: شایسته است تا مدارس با مشارکت دانش آموزان و فرهنگیان جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را بنحو شایسته و در خور نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار کنند.
در ادامه این جلسه مدیر آموزش و پرورش مهریز در سخنانی به برنامه های این مدیریت در مدارس به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و بر برگزاری باشکوه آن تاکید نمود.
سید علی کارآموز همچنین به برگزاری طرح ملی المپیاد ورزشی مدارس و لزوم اجرای دقیق آن در مدارس تاکید کرد و انجام آن را برای موفقیت دانش آموزان بسیار موثر ذکر کرد

.تقدیر از اعضای قبلی  و معرفی اعضای جدید شورا و اهدای لوح تقدیر به اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان به پاس یکسال فعالیت مستمر از دیگر برنامه  های اجراء شده دز این نشست بود.