خبر
خبر

فرهنگیان اهمیت حضور در انتخابات را برای همگان تبیین کنند

فرهنگیان اهمیت حضور در انتخابات را برای همگان تبیین کنند


امام جمعه مهریز
امام جمعه مهریز دردیدار نوروزی با مدیر ،معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش مهریز گفت: باید فرهنگیان و افراد موثر و دلسوز در جامعه با تبیین اهمیت انتخابات موجب حضور حماسی مردم و جامعه هدف در این میدان مهم را فراهم کنند.

امام جمعه مهریز دردیدار نوروزی با  مدیر ،معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش مهریز گفت: باید فرهنگیان و افراد موثر و دلسوز در جامعه با تبیین اهمیت انتخابات موجب حضور حماسی مردم و جامعه هدف در این میدان مهم را فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز دردیدار نوروزی با  مدیر ،معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش مهریز به اهمیت انتخابات سال‌جاری و توطئه‌های مخالفان نظام اشاره کرد و افزود: حضور پرشور و آگاهانه مردم خصوصا فرهنگیان و دانش‌آموزان واجد شرایط حق رای در انتخابات ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ هجری شمسی ناکامی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را به همراه دارد.

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی با بیان اینکه باید فرهنگیان و افراد موثر و دلسوز در جامعه با تبیین اهمیت انتخابات موجب حضور حماسی مردم و جامعه هدف در این میدان مهم را فراهم کنند، ادامه داد: یکی از اهداف راهبردی دشمنان با شایعه پراکنی و شبهه‌افکنی، جلوگیری از مشارکت مردم در پای صندوق‌های اخذ رای است .

امام جمعه شهر مهریز در ادامه تصریح کرد: فرهنگیان در ۴۲ سال گذشته در زمان‌های مختلف بر حسب نیاز کشور، نقش خود را در انقلاب‌اسلامی به خوبی ادا کردند و باید در خردادماه امسال باز موجب خلق  حماسه‌ای ماندگار برای نظام و عامل شکست ترفندهای معاندان باشند.

محی‌الدینی بیان کرد: هر برگ رای مردم و دانش‌آموزان و فرهنگیان تیری زهرآگین بر قلب کسانی است که با جنگ اقتصادی، فرهنگی و تداوم تحریم‌های مختلف، عزت و سربلندی کشور ما را نشانه رفتند  ولی به حول و قوه الهی باز در این هدف شوم خود متحمل شکست می‌شوند.

وی در ادامه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری و اهمیت آن اشاره کرد و گفت: باید فرهنگیان در مدارس و کادر آموزشی با فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی، ابعاد متعدد این پیام راهگشای معظم‌له را برای مردم و دانش‌آموزان تبیین کنند.

محی‌الدینی اظهار کرد: اگر فرهنگ کار و تولید از همان دوران دانش‌آموزی در بین نسل جوان در مدارس با همت و برنامه‌ریزی تبیین و منتقل شود بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی و مشکل بیکاری کشور حل می‌شود  و همه در اجرای آن مسوول هستیم .

امام‌جمعه مهریز به اهمیت توجه به تربیت دینی دانش‌آموزان در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: اگر نسل جوان با ارزش‌های معنوی انس و الفت بگیرد قطعا تهدید نرم دشمنان هیچ اثری بر روح و روان او ندارد و توطئه فرهنگی دشمنان نقش بر آب می‌شود.

محی‌الدینی با بیان اینکه دشمنان با برنامه‌سازی و فعالیت‌های فرهنگی و هنری به خصوص در فضای مجازی به دنبال تضعیف ارزش‌های معنوی و انقلابی در بین نسل جوان هستند تصریح کرد: فرهنگیان در صف مقدم پیشگیری و مقابله با جنگ نرم دشمن هستند.        

در این نشست سید کاظم حسینی مدیر آموزش و پرورش مهریز با قدردانی از همراهی امام‌جمعه شهرستان با این اداره در امور مختلف، آمادگی خود و همکاران را برای تحقق شعار سال، حضور در انتخابات و فعالیت‌های دینی در بین دانش‌آموزان اعلام کرد.

آدرس کوتاه :