نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قبور شهدای معلم مهریز عطرافشانی و گلباران شد

قبور شهدای معلم مهریز عطرافشانی و گلباران شد


به مناسبت گرامیداشت هفته معلم
به مناسبت گرامیداشت هفته معلم همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم قبور مطهر شهدای فرهنگی و معلم در گلزار شهدای گمنام با حضور دانش آموزان دبیرستان نمونه آیت الله کاشانی عطرافشانی و گلباران شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز و جمعی از مسئولین شهرستان در معیت دانش آموزان دبیرستان نمونه آیت الله کاشانی در گلزار شهدای گمنام حضور یافته و قبور مطهر شهدای گمنام شهرستان عطرافشانی وغبارروبی شد .
سپس با حضور در کنار مزار شهد معلم سید مهدی محسن زاده از مقام شامخ این شهید فرهنگی تجلیل نمودند.
مدیر آموزش و پرورش مهریز در این مراسم که خانواده شهید نیز حضور داشتند با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و شهدا معلم شهرستان گفت: دانش آموزان ، امروز ادامه دهنده راه آن دانش آموزانی هستند که در آن دوران سخت راه درست را انتخاب کرده و گوش به فرمان ولی امر خود برای دفاع از این مرز و بوم آماده بودند.
سید علی کارآموز با اشاره به اینکه شهدا چراغ راهنمایی برای جامعه هستند، افزود: جوانان دلیر ایران اسلامی با نثار جان خود این مرز و بوم را از زیر سلطه دشمنان برای همیشه خارج کردند.
وی با بیان اینکه شهدا چراغ هدایت برای جوانان و نوجوانان ایران اسلامی هستند، ادامه داد: نسل جوان و نوجوان ایران اسلامی باید با تاسی از راه و منش شهدا و مطالعه وصایای این عزیزان در مسیر ارزش ها و انقلاب اسلامی حرکت کنند.

مهریز 313 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از این تعداد 57 دانش آموز و 10 معلم شهید هستند.