خبر
خبر

لزوم برنامه ریزی مناسب برای حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان مهریز در راهپیمایی روز جهانی قدس

لزوم برنامه ریزی مناسب برای حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان مهریز در راهپیمایی روز جهانی قدس


مدیر آموزش و پرورش مهریز خواستار شد
lمدیر آموزش و پرورش مهریز بر لزوم برنامه ریزی برای ضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان مهریز در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید نمود

به گزارش واحداطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و‌پرورش مهریز، مدیر آموزش و پرورش مهریز در جمع مدیران مدارس شهرستان با بیان اینکه روز جهانی قدس از یادگاری های ارزشمند امام راحل است که لرزه بر بنیان سیاست های امریکا و اسراییل و صهیونیزم جهانی انداخته است از دانش آموزان و فرهنگیان مهریزخواست با حضور پرشور خود در راهپیمایی این روز با آرمانهای امام و رهبری تجدید پیمان کنند.

سید کاظم حسینی المدواری بااشاره به اینکه محور فعالیت ها باید دانش اموزان باشند گفت: به نحوی برنامه ریزی شود تا مسوولیت بر عهده انها گذاشته شود و این مهم از تاکیدات سند تحول بنیادین در تربیت چند ساختی دانش اموزان هم هست.

مدیرآموزش و پرورش مهریز گفت: ظرفیت روز قدس ظرفیت بزرگ تبلیغی است که باید به نحو درستی از آن درجهت آرمان های انقلاب اسلامی استفاده شود.

خاطر نشان می شود: بنا بر اعلام ستاد بزرگداشت مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس ۱۴۰۱ مهریز، مراسم راهپیمایی این روز در نهم اردیبهشت ماه و مقارن با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در مهریز از حسینیه شهدای گمنام تا مسجد جامع حضرت ولیعصر(عج)  برگزار خواهد شد

آدرس کوتاه :