خبر
خبر

لزوم مشارکت تمامی ادارات در برنامه های بزرگداشت مقام معلم

لزوم مشارکت تمامی ادارات در برنامه های بزرگداشت مقام معلم


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز بر لزوم مشارکت تمامی ادارات و دستگاه های شهرستانی در اجرای هر چه بهتر برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز ، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش مهریز در سال جدید که در محل آموزش و پرورش  برگزار شد، اظهار کرد: معلمان جایگاه ارزشمندی در جامعه دارند و تکریم این قشر عزیز باید در اولویت برنامه های شهرستانی قرار گیرد.

مصطفی زارعزاده افزود:بر همین اساس ضروری است کلیه ادارات و نهادهای شهرستان نیز در کمک به اجرای برنامه های بزرگداشت مقام معلم و تکریم مقام شامخ معلمان مشارکت فعال داشته باشند.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم اظهار داشت:تمامی مدیران و مسئولان موظف هستند که به نحوه شایسته از معلمان قدردانی نمایند چرا که تمامی دستاورد های جامعه بیش از هر چیز مرهون زحمات معلمان است.

او همچنین به بسته تحولی "مدرسه کانون تربیتی محله"؛ اشاره کرد و گفت: محور قرار گرفتن مدرسه در برنامه‌های فرهنگی و تربیتی محله، توسعه حس شهروندی، نظارت بهتر و پرورش نهادهای مردمی،ایجاد جو سالم محلی،شورونشاط و سرزندگی بیشتر محله و تقویت متقابل محله و مدرسه، استفاده بهینه از امکانات شهرداری و شورای شهر و سایر ادارات و مدرسه و هم‌افزایی در پیشبرد اهداف تربیتی،کمک مفید و دوجانبه مدرسه و محله به یکدیگر نظیر استفاده محله از نیروی انسانی و مدرسه و استفاده مدرسه از مشارکت ادارات. اهالی و کسبه از خروجی‌های مورد انتظار این طرح است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز افزود: بخش مهمی از این بسته تحولی به سازمانهای  خارج از آموزش‌و پرورش مرتبط می‌شود لذا هماهنگی‌های لازم در این خصوص باید صورت بگیرد  و در سال جاری مقدمات اجرای این طرح در 4 مدرسه شهرستان فراهم گردد. 

یکپارچه سازی طرح نماد(نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان) و مشارکت آموزش و پرورش در طرح حامی از دیگر موارد بررسی شده در این نشست بود.

آدرس کوتاه :