نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

محفل انس با قرآن در دبستان آزادگان مهریز برگزار شد

محفل انس با قرآن در دبستان آزادگان مهریز برگزار شد


با هدف اشاعه فرهنگ قرآن خواني
با هدف اشاعه فرهنگ قرآن خواني محفل انس با قرآن در دبستان قرآنی آزادگان مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز محفل انس با قرآن کریم بعد از نماز عشاء با حضور قاریان ممتاز شهرستان،فرهنگیان،دانش آموزان و اولیای آنان در سالن نمازخانه دبستان قرآنی آزادگان مهریزبرگزار شد.

در این محفل مذکور پس از بهره مندی از قرائت زیبای کلام الهی توسط  قاریان شهرستان ، یکی از اساتید حوزه و دانشگاه با اشاره به‌ضرورت برگزاری محافل انس با قرآن کریم خاطرنشان کرد: انس با کلام الهی سبب قرآنی شدن کردار و رفتار انسان‌ها می‌شود.

حجه الاسلام اخوان افزود: برگزاری محافل انس با قرآن ، سبب آشنایی هر چه بیشتر نوجوانان و جوانان با کلام الهی و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه می‌شود.

وی ادامه داد:قرائت و درک آیات قرآن موجب پدید آمدن معرفت و پیروی انسان‌ها از دستورات الهی و رهنمودهای ولایت‌فقیه در جامعه خواهد شد.

وی با بیان اینکه تربیت جوانانی قرآن خوان و قرآن دان از ثمرات و آثار درخشان محافل دانش آموزی انس با قرآن کریم  است افزود: از مجموعه آموزش و پرورش در خصوص برگزاری این محافل تشکر و قدردانی می کنیم.

مدیر آموزشگاه قرآنی آزادگان مهریز دراین آیین نورانی گفت: هدف از برگزاری محفل انس با قرآن ارائه فرصتی برای انس بیشترکارکنان دانش آموزان و خانواده ها با قرآن و بهره گیری ار الگوهای قرآنی دانست.