نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیران فعال مدارس مهریز در سرشماری اینترنتی سال 95 تجلیل شدند

مدیران فعال مدارس مهریز در سرشماری اینترنتی سال 95 تجلیل شدند


طی آیینی از مدیران فعال مدارس مهریز در سرشماری اینترنتی سال 95 با حضور فرماندار شهرستان تجلیل شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز فرماندار مهریز در این آئین ضمن تقدیر از مردم به ویژه فرهنگیان و اولیای دانش آموزان بدلیل مشارکت فعال در امر سرشماری از امر سرشماری بعنوان پایه و اساس برنامه ریزی صحیح در کشور یاد کرد .

سیدمحمد رستگاری با بیان اینکه آموزش و پرورش و فرهنگیان تاثیر مهم و زیادی در حرکتهای مردمی دارند گفت:هرکجا که شاهد ورود فرهنگیان بودیم شاهد اجرای بسیار خوب آن برنامه هستیم.

وی ضمن تقدیر از مدیریت آموزش و پرورش و مدیران  مدارس جهت همراهی،تشویق و ترغیب اولیای دانش آموزان در ثبت نام اینترنتی سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن فرهنگان را حامی و پیشرو در همکاری در برنامه های دولت دانست .

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این آیین ضمن ارائه گزارشی از مشارکت بالای فرهنگیان و اولیای دانش آموزان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن بر همراهی مجموعه آموزش و پرورش با برنامه های دولت خدمتگزار تاکید نمود.

سید علی کارآموز گفت: تمامی مدارس شهرستان در سرشماری اینترنتی و ترغیب اولیای دانش آموزان نقش داشتند که شش آموزشگاه 15خرداد مدوار،مهدیه ،شهیدصلواتی،دکتر احمدزارعزاده،شاهد علی ابن ابیطالب(ع) و شاهد دانش دارای مشارکت صددرصدی و 26 آموزشگاه شهرستان هم دارای مشارکت بالای پنجاه درصد بودند.

در پایان از مدیران فعال با اهدای لوح تقدیر از طرف مدیر کل آموزش و پرورش استان،فرماندار و مدیر آموزش و پرورش مهریز توسط فرماندار شهرستان تجلیل شد.