نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم باشکوه جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی شهرستان مهریز برگزار شد.

مراسم باشکوه جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی شهرستان مهریز برگزار شد.


همزمان با سراسر کشور
همزمان با سراسر کشور مراسم باشکوه جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی شهرستان مهریز برگزار شد.


مراسم باشکوه جشن شکوفه‌ها همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس مهریز و به صورت نمادین در دبستان پروین اعتصامی با حضورخانواده شهدا،نماینده امام جمعه،فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان  برگزار شد.
مدیر آموزش‌وپرورش مهریز در آیین جشن شکوفه‌ها با تأکید براین نکته که اگر سرمایه‌های انسانی را در مدارس به‌خوبی پرورش دهیم، رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار هموار خواهد شد گفت:  ایران آباد نیازمند آن است که خانه و مدرسه باهم در پرورش دانش آموزان مشارکت کنند و در این مسیر ، خانواده‌ها باید پشتوانه اولیا مدرسه باشند.
سید علی کارآموز افزود: امروز با همدلی و همکاری سه عنصر دانش‌آموز، خانواده و مدرسه، اتحادی بر اساس دانایی، توانایی و هدایت شکل می‌گیرد.
وی ادامه داد: جشن شکوفه‌ها، جشن تولد کودکانی است که باید  در مدرسه قاعده و قانون  زندگی با کودکان دیگر را فراگرفته و تمرین کنند.
وی ، گام‌های استوار و بلند دانش آموزان امروز برای رسیدن به موفقیت و پیروزی را نیازمند نظارت و همراهی خانواده به‌ویژه مادران دانش آموزان دانست و تصریح کرد: در آیین جشن شکوفه‌ها، کلاس اولی‌ها ضمن آشنایی با محیط مدرسه با معلمان و مدیران مدرسه در فضایی شاد و مفرح آشنا می‌شوند.
در جشن شکوفه‌های امسال مهریز 1021دانش‌آموز شامل 508 پسر و 513 دختر شرکت کردند و ورودشان را به مدرسه جشن گرفتند.
این جشن که به منظور آشتا شدن هر چه بیشتر دانش آموزان با محیط رسمی مدرسه در هر سال و یک روز قبل از اول مهر برگزار می شود، امسال هم کلاس اولی ها در روز 31 شهریور ماه وارد مدرسه شدند تا حال و هوای مدرسه را بیشتر بشناستد.