نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم سپاس معلم در مهریز برگزار شد

مراسم سپاس معلم در مهریز برگزار شد


مراسم سپاس معلم به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم در مهریز برگزار شد و از تعدادی معلمان این شهرستان تجلیل شد

امام جمعه مهریز در این مراسم که در مدارس نمونه دکتر احمد زارعزاده و دبیرستان چهرآذر مهریز برگزار شد گفت: بزرگداشت مقام معلم نشانه شکوه و عظمت مردان و زنان فرهیخته‌ای است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین در حریم مدرسه و در فضای تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند.
حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی افزود: ملت ایران با اتکا به خدا و با تکیه بر سرمایه‌های عظیم فکری و فرهنگی خود به ویژه معلمان فرهیخته و دانش آموزان عزم خود را برای توسعه علمی به کار گرفته اند.
وی تاکید کرد: پاسخگویی به نیاز‌های جامعه و سهیم شدن در تولید علم و دانش در عرصه جهانی و رسیدن به قله‌های دانش و فناوری دور از دسترس نیست.
همچنین مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: برگزاری جشن سپاس نشانگر توجه جدی به اندیشه، شکیبایی، تعهد و معنویت معلمان است که هر سال با شکوه‌تر از سال قبل برگزار می‌شود.
سید علی کارآموز افزود: هفته بزرگداشت مقام و منزلت معلم یادآور جایگاه علم و معرفت و مقام فرهنگیان در تفکر دین اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران است.
به مناسبت روز معلم( 12اردیبهشت) با اهدا گل و لوح سپاس از تعدادی فرهنگیان شهرستان مهریزبا حضور امام جمعه،فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان تجلیل شد.