خبر
خبر

مراسم شکوفه های حسینی در مدارس مهریز برگزار شد

مراسم شکوفه های حسینی در مدارس مهریز برگزار شد


پروژه مهر 1401
همزمان با سراسر کشور مراسم باشکوه جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی شهرستان مهریز و به صورت نمادین در دبستان انقلاب اسلامی گردکوه برگزار شد.

مراسم باشکوه شکوفه‌های حسینی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس مهریز و به صورت نمادین در دبستان دخترانه انقلاب اسلامی روستای گردکوه با حضورخانواده شهدا، امام جمعه بهادارن،بخشدار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان  برگزار شد.
امام جمعه بهادران در این آیین با تأکید براین نکته که اگر سرمایه‌های انسانی را در مدارس به‌خوبی پرورش دهیم، رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار هموار خواهد شد گفت:  ایران آباد نیازمند آن است که خانه و مدرسه باهم در پرورش دانش آموزان مشارکت کنند و در این مسیر ، خانواده‌ها باید پشتوانه اولیا مدرسه باشند.
حجه الاسلام حسینی زاده افزود: امروز با همدلی و همکاری سه عنصر دانش‌آموز، خانواده و مدرسه، اتحادی بر اساس دانایی، توانایی و هدایت شکل می‌گیرد.
مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این مراسم گفت: مراسم شکوفه‌های حسینی، جشن تولد کودکانی است که باید  در مدرسه قاعده و قانون  زندگی با کودکان دیگر را فراگرفته و تمرین کنند.
سید کاظم حسینی المدواری گام‌های استوار و بلند دانش آموزان امروز برای رسیدن به موفقیت و پیروزی را نیازمند نظارت و همراهی خانواده به‌ویژه مادران دانش آموزان دانست و تصریح کرد: در آیین جشن شکوفه‌ها، کلاس اولی‌ها ضمن آشنایی با محیط مدرسه با معلمان و مدیران مدرسه در فضایی شاد و مفرح آشنا می‌شوند.
در مراسم شکوفه‌های امسال مهریز 1500دانش‌آموز شرکت کردند و ورودشان را به مدرسه جشن گرفتند.
این مراسم  که به منظور آشتا شدن هر چه بیشتر دانش آموزان با محیط رسمی مدرسه در هر سال و یک روز قبل از اول مهر برگزار می شود، امسال هم کلاس اولی ها در روز 31 شهریور ماه وارد مدرسه شدند تا حال و هوای مدرسه را بیشتر بشناستد

آدرس کوتاه :