نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم شکوفه ها ی حسینی در مدارس ابتدایی شهرستان مهریز برگزار شد

مراسم شکوفه ها ی حسینی در مدارس ابتدایی شهرستان مهریز برگزار شد


همزمان با سراسر کشور مراسم باشکوه شکوفه های حسینی در مدارس ابتدایی شهرستان مهریزو به صورت نمادین در دبستان حجتیه خورمیز مهریز برگزار شد.

مراسم باشکوه شکوفه‌های حسینی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس مهریز و به صورت نمادین در دبستان حجتیه خورمیز مهریز با حضورخانواده شهدا،امام جمعه،فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان  برگزار شد.
مدیر آموزش‌وپرورش مهریز در این آیین ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شروع بهار دانایی و توانایی گفت: مراسم شکوفه‌ها،  تولد کودکانی است که باید  در مدرسه قاعده و قانون  زندگی با کودکان دیگر را فراگرفته و تمرین کنند.
سید علی کارآموز افزود: در آیین شکوفه‌ها، کلاس اولی‌ها ضمن آشنایی با محیط مدرسه با معلمان و مدیران مدرسه در فضایی شاد و مفرح آشنا می‌شوند.
وی افزود: با به صدا درآمدن زنگ شکوفه های حسینی  1300 دانش‌آموز  کلاس اول ابتدایی در پنجاه آموزشگاه شهرستان راهی کلاسهای درس شدند.
این مراسم که به منظور آشنا شدن هر چه بیشتر دانش آموزان با محیط رسمی مدرسه در هر سال و یک روز قبل از اول مهر برگزار می شود، امسال هم کلاس اولی ها در روز 31 شهریور ماه وارد مدرسه شدند تا حال و هوای مدرسه را بیشتر بشناسند