خبر
خبر

مراسم شکوفه ها ی حسینی در مدارس شهرستان مهریز برگزار شد

مراسم شکوفه ها ی حسینی در مدارس شهرستان مهریز برگزار شد


همزمان با سراسر کشور مراسم باشکوه شکوفه های حسینی در مدارس ابتدایی شهرستان مهریز و به صورت نمادین در دبستان دخترانه شاهد ریحانه مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مراسم شکوفه‌های حسینی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس مهریز و به صورت نمادین در دبستان دخترانه شاهد ریحانه مهریز با حضور مدیر آموزش و پرورش، برادر شهیده مدافع سلامت میترا کلبادی نژاد  و جمعی از فرهنگیان  برگزار شد.

مدیر آموزش‌وپرورش مهریز در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و آغاز بازگشایی مدارس گفت: در آیین شکوفه‌های حسینی که امسال افتخار میزبانی از برادر محترم شهیده مدافع سلامت میترا گلبادی نژاد  را داریم کلاس اولی‌ها ضمن آشنایی با محیط مدرسه با معلمان و مدیران مدرسه در فضایی شاد و مفرح آشنا می‌شوند.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: با به صدا درآمدن زنگ شکوفه های حسینی حدود 1500 دانش‌آموز  کلاس اول ابتدایی در پنجاه و سه آموزشگاه شهرستان راهی کلاسهای درس شدند.

برادر شهیده مدافع سلامیت میترا کلبادی نژاد نیز در این مراسم ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع دانش آموزان شاهد مهریز از خصایص و ویژگیهای خواهر شهیده جملاتی را برای دانش آموزان برشمرد.

حاج مصطفی کلبادی نژاد از دانش آموزان خواست با رعایت پروتکلهای بهداشتی و تحصیل در آموزشگاه راه شهیده را ادامه دهند.

این مراسم که به منظور آشنا شدن هر چه بیشتر دانش آموزان با محیط رسمی مدرسه در هر سال و یک روز قبل از اول مهر برگزار می شود، امسال هم کلاس اولی ها با رعایت پروتکلهای بهداشتی در روز 31 شهریور ماه وارد مدرسه شدند تا حال و هوای مدرسه را بیشتر بشناسند.

اجرای سرود،مقاله، رونمایی از کلاس اول که مزین به نام شهیده کلبادی نژاد شده است و حضور در کلاسهای درس دانش آموزان از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

مشابه این برنامه در سایر مدارس ابتدایی شهرستان نیز برگزار شد.

 

آدرس کوتاه :