خبر
خبر

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز: تزریق واکسیناسیون نیازمند اقناع سازی است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز: تزریق واکسیناسیون نیازمند اقناع سازی است


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز گفت: تزریق واکسیناسیون دانش آموزان نیازمند اقناع سازی است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز در جمع مدیران مدارس ابتدایی مهریز گفت: همیشه در طول تاریخ عده ای به نادرستی و برخلاف علم علیه یافته های پزشکی چون واکسن در برابر بیماری ها مقاومت کرده اند و امروز نیز برخی این حرکت های نامعقول را ادامه می دهند.

مصطفی زارعزاده افزود: با این وجود، بهترین و مناسب ترین راه برای واکسیناسیون تمام جامعه بخصوص دانش آموزان مدارس ابتدایی ، اقناع سازی با استفاده از ظرفیت مدیران مدارس و معلمین گرامی  و نیز اولیای دانش آموزان است.

وی با اشاره به وضعیت واکسیناسیون در این شهرستان گفت: روند واکسیناسیون در برخی مناطق شهری و روستایی این شهرستان  با کمک فرهنگیان بهبود می یابد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز با اعلام اینکه همکاری و همدلی بین آحاد جامعه و مسئولین برای ترغیب دانش آموزان به دریافت واکسن ضروری است گفت: همه باید با تشویق دانش آموزان به دریافت واکسن،فضای ایمن و بدون دغدغه‌ای برای تحصیل دانش آموزان فراهم نمائیم.
مدیر آموزش و پرورش نیز در این نشست گفت: با عنایت به این که واکسیناسیون بهترین راه مقابله با کووید ۱۹ است وظیفه ما و مدیران مدارس و فرهنگیان شهرستان تشویق دانش آموزان جهت مراجعه و تزریق واکسن است.

سید کاظم حسینی المدواری از مدیران مدارس خواست در بحث واکسیناسیون خانواده‌ها را برای دریافت واکسیناسیون کرونا فرزاندانشان  تشویق کنند که به طور یقین این اقدام ارزنده می‌تواند در جهت غنای آموزش و پرورش و سلامت بیشتر دانش آموزان مؤثر و مفید باشد.

 در ادامه مدیران مدارس به بیان نظرات و مشکلات فراروی خود در این خصوص پرداختند.

آدرس کوتاه :