خبر
خبر

معلمین خوشنویس برتر مهریز تجلیل شدند

معلمین خوشنویس برتر مهریز تجلیل شدند


در آئینی با حضور فرماندار مهریز معلمان برتر مسابقه خوشنویسی که در هفته بزرگداشت مقام معلم برگزار شد با اهدای لوح سپاس و هدایا تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز از ۲۱ نفر از معلمان برتر مهریز که در مسابقه خوشنویسی گرامیداشت هفته مغلم حائز رتبه های برتر شده بودند طی آئینی با حضور فرماندار،معاونت سیاسی احتماعی فرمانداری ،مدیران آموزش و پرورش و اداره کتابخانه های عمومی مهریز  و جمعی از مسئولان و فرهنگیان با لوح سپاس و هدایایی تجلیل  شد.

فرماندار مهریز در این مراسم با اشاره به  اینکه اهالی فرهنگ و هنر دارای مسئولیتی بزرگ در میهن اسلامی هستند گفت: با اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری باید در راستای جذب مخاطبان به خصوص نسل جوان کوشید
 
محمد دهقان بنادکی با قدردانی از حضور معلمان در برنامه‌های فرهنگی و ادبی به اهمیت هنر خوشنویسی اشاره کرد و افزود: باید برای ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و ادبی منطقه بیشتر اقدام شود.

وی فصل تابستان را فرصتی بسیار مناسب برای برنامه‌ریزی سازمان‌ها و تشکل‌ها برای جذب علاقه‌مندان و ارائه آموزش‌های فرهنگی، هنری، ادبی و ورزشی با همکاری مسئولان و دستگاه‌ها ذکر کرد.

 در مسابقه خوشنویسی که در هفته بزرگداشت مقام معلم با هدف ارج نهائدن به مقام معلم وتقویت مشارکت اجتماعی نهاد کتابخانه های عمومی با همکاری آموزش و پرورش و انجمن خوشنویسان شهرستان برگزار شد 80 نفر از فرهنگیان هنرمند شهرستان شرکت نمودند که با رای داوران 21 نفر برگزیده و قابل تقدیر شدند.    

همچنین در این مراسم اثر هنری سیدرضا حسینی از دبیران بازنشسته مهریز رونمایی و این اثر فاخر به بخش هنر مرحوم علی ابوئی کتابخانه شهید مطهری اهدا شد.

 


 

 

آدرس کوتاه :