خبر
خبر

موفقیت دانش آموزان ورزشکار مهریزی و راهیابی به مسابقات کشوری

موفقیت دانش آموزان ورزشکار مهریزی و راهیابی به مسابقات کشوری


مدیر آموزش و پرورش مهریز از موفقیت دانش آموزان ورزشکار مهریزی در مسابقات طناب زنی استان و راهیابی به مسابقات کشوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: دانش آموزان  ورزشکار مهریزی  در مسابقات طناب زنی استان یزد یادواره سردارشهید حاج قاسم سلیمانی با  کسب دو مدال نقره و یک مدال برنز و راهیابی به مسابقات کشوری خوش درخشیدند.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: در این دوره از مسابقات که به مناسبت دهه مبارک فجر به صورت غیر حضوری برگزار گردید دانش آموزان حسام الدین دهقان از هنرستان شهید بهشتی و علی ملا عباسی از دبیرستان دور اول هیئت امنایی دکتر احمد زارعزاده مهریز با کسب مقام دوم استان و به دست آوزدن مدال نقره به مرحله ی کشوری مسابقات راه یافتند.

وی افزود: همچنین دانش آموز میلاد دبیری از دبیرستان علوم و معارف صدرا این شهرستان با کسب مقام سوم استان مدال برنز این دور از مسابقات را کسب نمود.

مدیر آموزش و پرورش مهریز کسب این موفقیت را به دانش آموزان مدال آور، خانواده آنان، مربیان و جامعه ورزشی،فرهنگی و دانش آموزی شهرستان  تبریک گفت.  

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش مهریز نیز با تبریک کسب این موفیت گفت:مرحله کشوری این مسابقات در اسفند ماه سال جاری در یکی از استانهای کشور برگزار می شود.

 حمید حجاری افزود: از افتخار آفرینان شهرستان طی آیین خاصی با جضور مسئولین تجلیل خواهد شد.

 

 

آدرس کوتاه :