نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

موفقیت فرهنگیان ،دانش آموزان و اولیاء مهریزی در جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی

موفقیت فرهنگیان ،دانش آموزان و اولیاء مهریزی در جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی


مدیر آموزش و پرورش مهریز از موفقیت فرهنگیان،اولیاء و دانش آموزان مهریزی در مرحله اول داوری کشوری جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز ضمن تبریک هفته پژوهش گفت: شش طرح از دانش آموزان و فرهنگیان عضو پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان مهریز به مرحله کشوری این جشنواره راه یافت.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: از بین بیست و پنج طرح برگزیده شده در مرحله اول کشوری جشنواره خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی استان یزد، شش طرح از دانش آموزان،اولیاءو فرهنگیان عضو پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان مهریز به مرحله کشوری این جشنواره راه یافت.

وی افزود: در بخش فرهنگیان دو طرح آقای حسین ابوئی با محورهای علمی بهبود محتوای آموزشی درسی و بهبود وضعیت تحصیلی و تربیتی و در بخش اولیاء طرح آقای مصطفی عماد با محور علمی بهبود وضعیت تحصیلی و تربیتی به مرحله کشوری این جشنواره راه یافت.

وی ادامه داد: در بخش دانش آموزان طرحهای دانش آموزی سید علی اکبر حیدری از دبیرستان هیئت امنایی دکتر احمد زارعزاده با محور علمی فیزیک، محمد زارع بیدکی از دبیرستان نمونه آیت الله کاشانی با محور علمی غلوم میان رشته ای و طرح امیر حسین حجاری مهریزی از دبیرستان مجتمع حضرت سیدالشهداء(ع) با محور علمی علوم زیستی،پزشکی و محیط زیست مجوز ورود به مرحله کشوری جشنواره را به دست آورد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز کسب این موفقیت را نشان از شکوفایی استعداد و پشتکار وصف ناشدنی این عزیزان و برگ زرین دیگری در تاریخ فعالیت های پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان عنوان نمود که برای همه باعث افتخار و سربلندی است.

حسینی ضمن عرض خداقوت به مدیر پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان مهریز و همکاران ایشان  از خداوند متعال، موفقیت روز افزون فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آنان را خواستار شد.

جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود تا مهارت‌های تفکر خلاق به دانش آموزان دوره های اول و دوم متوسطه آموزش داده شود.