خبر
خبر

موفقیت فرهنگیان و دانش آموزان مهریزی در جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی

موفقیت فرهنگیان و دانش آموزان مهریزی در جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی


مدیر آموزش و پرورش مهریز از موفقیت فرهنگیان و دانش آموزان مهریزی در مرحله دوم داوری کشوری جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی خبر داد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: هفت طرح از دانش آموزان و فرهنگیان عضو پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان مهریز در مرحله دوم داوری کشوری جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی برگزیده و به مرحله پایانی این جشنواره راه یافت.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: از بین یازده طرح برگزیده شده در مرحله دوم کشوری جشنواره خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی از استان یزد، هفت طرح از دانش آموزان،و فرهنگیان عضو پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان مهریز به مرحله دوم و پایانی کشوری این جشنواره راه یافت.

وی افزود: در بخش فرهنگیان دو طرح آقای حسین ابوئی با محورهای علمی بهبود محتوای آموزشی درسی و بهبود وضعیت تحصیلی و تربیتی و به مرحله کشوری این جشنواره راه یافت.

وی ادامه داد: در بخش طرحهای دانش آموزی و در قسمت ایده های انفرادی  سید علی اکبر حیدری از دبیرستان هیئت امنایی دکتر احمد زارعزاده با محور علمی فیزیک، محمد زارع بیدکی از دبیرستان نمونه آیت الله کاشانی با محور علمی غلوم میان رشته ای و زهرا مطهری زاده  از دبیرستان    حاج حسینعلی محمودی با محورعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست به مرحله پایانی راه یافتند.

وی افزود: در قسمت ایده های گروهی طرحهای دانش آموزی امیرحسین حجاری مهریزی و محمدمعراج میروکیلی از  از دبیرستان دور اول مجتمع حضرت سیدالشهداء(ع) با محور علمی علوم زیستی،پزشکی و محیط زیست مجوز ورود به مرحله پایانی کشوری جشنواره را به دست آورد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز کسب این موفقیت را نشان از شکوفایی استعداد و پشتکار وصف ناشدنی این عزیزان و برگ زرین دیگری در تاریخ فعالیت های پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان عنوان نمود که برای همه باعث افتخار و سربلندی است.

حسینی ضمن عرض خداقوت به مدیر پژوهشسرای دانش آموزی شهرستان مهریز و همکاران ایشان  از خداوند متعال، موفقیت روز افزون فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آنان را خواستار شد.

جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود تا مهارت‌های تفکر خلاق به دانش آموزان دوره های اول و دوم متوسطه آموزش داده شود.

گفتنی است: نتایج مرحله سوم داوری (مرحله نهایی (زمان برگزاری اختتامیه اعلام خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :