نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست تخصصی کتابخوانی فرهنگیان مهریز برگزار شد

نشست تخصصی کتابخوانی فرهنگیان مهریز برگزار شد


نشست تخصصی کتابخوانی ویژه فرهنگیان در دبیرستان دخترانه فاطمیه برگزار شد.

در این نشست که به همت مسئول و کتابداران کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری در دبیرستان دخترانه فاطمیه صورت گرفت، 4 عنوان کتاب توسط 4 نفر از فرهنگیان معرفی شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز، در این نشست به اهمیت مطالعه و کتابخوانی اشاره کرد و گفت: کتاب، جامعه را به رشد و تعالی و پیشرفت می رساند و جامعه ای که کتاب نخواند رو به انحطاط می رود. وی، در ادامه بیان کرد: معلمان، نقش مهمی در کتابخوان شدن دانش آموزان ایفا می کنند.

سعید قریشی افزود: مطالعه، ذهن را پربار و اندیشه را رونق می بخشد و لذا، فرهنگ سازی در خصوص مطالعه کتاب از سوی معلمان می تواند مسیر زندگی دانش آموزان را روشن و اخلاق انسانی و معرفت را در وجود آنها نهادینه کند.

مدیر دبیرستان دخترانه فاطمیه نیز در این نشست ، با اشاره به اقدام ارزشمند کتابخانه های عمومی مهریز ، حضور کتابداران در مدارس را در جهت برگزاری نشست های کتاب خوان ارج نهاد و بیان کرد: استقبال معلمان و دانش آموزان از این نشست های کتاب خوان، نشان از علاقه مندی آنان به کتاب و کتاب خوانی است و لذا،  خواستار برگزاری مداوم این نشست ها در مدرسه فاطمیه شد.

گفتنی است در این جلسه، کتاب های "جامعه شناسی خودمانی" نوشته حسن نراقی توسط زهرا جاویدی پور، "بهشت جوانان: آنچه باید یک زن و مرد بدانند" نوشته اسدالله محمدی نیا توسط لیلا ولی، "ارتباط بدون خشونت" نوشته مارشال روزنبرگ توسط مینا جاویدی پور و کتاب "بابانظر" نوشته سید حسین بیضائی توسط سیده خدیجه طباطبایی معرفی شدند.