خبر
خبر

نشست ستاد اسکان میهمانان نوروزی آموزش و پرورش مهریز برگزار شد

نشست ستاد اسکان میهمانان نوروزی آموزش و پرورش مهریز برگزار شد


نشست ستاد اسکان میهمانان نوروزی آموزش و پرورش مهریز با حضور مدیر آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز در این جلسه با اشاره به لزوم برنامه ریزی لازم جهت استقبال از خانواده های فرهنگیان و میهمانان نوروزی در ایام تعطیلات عید نوروز گفت: 12 آموزشگاه با 110 کلاس برای میزبانی از میهمانان نوروزی در مهریز اختصاص یافته است.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: باید با برنامه ریزی مطلوب نسبت به شناسایی نقاط ضعف و قوت سالهای گذشته و رفع مشکلات، موانع و کمبودهای مدارس اقدام کرده  و نقاط قوت و نوآوری ها را تقویت کنیم تا کسانی که به مهریز سفر می نمایند؛ با خاطره ای خوش شهرستان را ترک نمایند.

وی بر تقسیم وظایف و برنامه ریزی جهت بازدید از پایگاه های اسکان نوروزی تاکید کرد و گفت: با بازدید از مدارس می توانیم نسبت به شناسایی و رفع مشکلات موجود در مدارس اقدام کنیم تا در آستانه تعطیلات نوروزی با مشکلی مواجه نشویم.

سیده مینا توکلی کارشناس تعاون و رفاه و دبیر ستاد اسکان  آموزش و پرورش مهریز نیز در این جلسه گفت: مدارس مجری طرح اسکان انتخاب شده است وگروه های بازدیدی جهت بازدید از پایگاه های اسکان بازدید و نیاز مدارس مجری طرح اسکان را بررسی و پیگیری خواهیم کرد.

در این جلسه پیرامون تکریم فرهنگیان، معرفی مناسب شهرستان به میهمانان، رعایت نکات ایمنی وبهداشتی، بازدید اعضا از ستاد مرکزی و مدارس مجری طبق لیست کشیک، توزیع پکیج آموزشی و بهداشتی در مدارس، بررسی نهایی وضعیت محل های اسکان و تجهیز این مراکز به امکانات رفاهی و ضروری بحث و تبادل نظر شد.

 درادامه این جلسه اعضای ستاد طرح ها و برنامه های خود را در جهت بهبود کیفیت برنامه های ستاد اسکان ارائه دادند.

آدرس کوتاه :