نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست شورای آموزش و پرورش مهریز برگزار شد

نشست شورای آموزش و پرورش مهریز برگزار شد


یکصد وهشتادوهفتمین نشست شورای آموزش و پرورش مهریز به ریاست فرماندار شهرستان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان در محل سالن کنفرانس فرمانداری مهریز برگزار شد.

مدیر کل نوسازی مدارس استان يزد در این نشست هدف از سفر به شهرستان مهریز را بازدید از طرح‌های آموزشی نیمه تمام و خوابگاه‌های شهرستان ذكر و ابراز اميدواري كرد كه مدرسه مسکن مهر مهريز تا اواخر خرداد سال آينده تحویل آموزش و پرورش داده شود و از اول مهر شاهد حضور دانش‌آموزان در این مدرسه باشيم.

«محمدرضا عارفی»  از رو به اتمام بودن حصاركشي مدرسه بنت‌الهدی خبر داد و افزود: خوشبختانه در بحث گرمايشي نيز تاكنون 45 درصد مدارس استان به سیستم گرمایشی مجهز شده‌اند.

وی نسبت به تامين تخت و تشك خوابگاه مدرسه توحید در اين شهرستان نيز قول مساعد داد و درباره مدرسه خیری مریم مهریز اظهار كرد: سال آینده اعتبار برای اين مدرسه در نظر گرفته می‌شود و شاهد تكميل آن براي سال تحصيلي بعد باشيم.

فرماندار مهریز نيز در اين جلسه ضمن گرامیداشت هفته تربیت اسلامی گفت: از مسائل مهم ابتدای سال آینده در کشور ما برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی و رياست جمهوری است.

«سید محمد رستگاری»  افزود: با برنامه‌ریزی و فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی می‌توان با جدیت در زمینه حضور گسترده فرهنگیان و دانش آموزان در انتخابات، بیش از گذشته تلاش جدی و شایسته بعمل آورد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این نشست گزارشی از فعالیتهای یک ماهه مدیریت ارائه کرد.