نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست شورای آموزش و پرورش مهریز برگزار شد

نشست شورای آموزش و پرورش مهریز برگزار شد


نشست شورای آموزش و پرورش مهریز به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور اعضاء برگزار شد.

فرماندار مهریز در این نشست که در اتاق جلسات آموزش و پرورش مهریز برگزار شد گفت: برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند تبلور اصلی اقتدار ملی و مایه عزت کشور اسلامی است .

سید محمد رستگاری افزود: تمام تمهیدات لازم در مهریز برای برگزاری انتخابات فراهم است.
وی ادامه داد: تمام دست اندرکاران انتخابات از هیات اجرایی و نظارت و سایر عوامل از ابتدای روند برگزاری آن تاکنون طبق روزشمار و تقویم اجرایی وظایف خود را با دقت و درایت در شهرستان انجام داده اند.
فرماندار مهریز اظهار داشت: حضور گسترده مردم و رعایت کامل مقررات توسط عوامل اجرایی و نظارتی ضامن اعتماد مردم به نظام و انقلاب اسلامی و مایه شکست توطئه های دشمنان است.
رستگاری گفت: فرهنگیان و دانش آموزان باید همگام با سایر اقشار مختلف مردم خیلی گسترده و پرشور در انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری شرکت کنند.

فرماندار مهریز با اشاره به سالروز شهادت  استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت هفته معلم ، به فرمایشات امام راحل که فرمودند "مطهری پاره تن من است" اشاره کرد و افزود : اقشار مختلف مردم متوجه جایگاه معلمین هستند.

رستگاری افزود: سالروز شهادت استاد مطهری که به نام روز معلم نامگذاری شده ، فرصت خوبی است تا ضمن تشریح نقش و جایگاه این شهید بزرگ ، جایگاه رفیع معلمان در راستای ارتقای تعلیم و تربیت نیز تبیین شود.

همچنین مدیر آموزش و پرورش مهریز در گزارشی به اهم فعالیت های انجام گرفته در ستاد اسکان مسافران در ایام نوروز و همچنین برنامه های علمی و فرهنگی و طرح های امسال اشاره کرد.
سید علی کار آموز با اشاره به اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها به لزوم برگزاری باشکوه آن با همکاری همگان و همچنین برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم اشاره کرد
.