نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست صمیمی روسای شوراهای دانش آموزی مدارس مهریز با اعضای شورای اسلامی و شهردار مهریز برگزار شد

نشست صمیمی روسای شوراهای دانش آموزی مدارس مهریز با اعضای شورای اسلامی و شهردار مهریز برگزار شد


به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش
به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورشنشست صمیمی روسای شوراهای دانش آموزی مدارس مهریز با اعضای شورای اسلامی و شهردار مهریز در دبیرستان ابن سینا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز رئیس شورای اسلامی شهر مهریز در این نشست گفت: شورای دانش آموزی تمرین مشارکت و مسؤولیت پذیری است.

مهدی زارع بیدکی افزود: دانش آموزان منابع سرشاری از توانایی هستند که می توان با قرار دادن این توانایی ها در یک چارچوب و سیستم آنها را به نفع بالندگی و توسعه شهرستان به کار گرفت.

وی افزود: از ویژگیهای اعضای شورای دانش آموزی شجاعت، مسئولیت پذیری و وظیفه شناسی است که می بایست این ویژگیها را در خود تقویت کنند تا در آینده بتوانند در کسوت مدیران خدوم به جامعه بزرگتر که شهر و کشور می باشد خدمت کنند.

شهردار مهریز نیز در این نشست با تبریک هفته شورای آموزش و پرورش گفت: برای اهمیت دادن به مشارکت دانش آموزان در عرصه های مختلف اجتماعی باید به تشکل های دانش آموزی اهمیت و به تصمیم دانش آموزان در این تشکل ها بهای بیشتر داده شود.

احمد آخوندی ابراهیم آبادی افزود: شوراهای دانش آموزی باید با شهردار و شورای اسلامی شهر در ارتباط بوده و مسائل و مشکلات شهر و مدرسه را به شورای و شهرداری منتقل نمایند.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این نشست با بیان اینکه دانش آموزان منابع سرشار از توانایی، استعداد و ایده هستند گفت: با استفاده از توانایی‌های دانش آموزان به ویژه اعضای شورای دانش آموزی می توان به سمت بالندگی و توسعه شهربیشتر شهر حرکت کرد

سید علی کارآموز افزود: مهم‌ترین نقش شوراهای دانش‌آموزی آماده‌سازی دانش آموزان در ورود به اجتماع و مشارکت در فعالیت‌های اجتماعی است.

وی با تأکید به این نکته که شوراهای دانش‌آموزی باید با شهرداری‌ها و شوراهای شهر در ارتباط بوده و مسائل و مشکلات شهروندان را منتقل کنند اضافه کرد: دانش آموزان می‌توانند مشاوران خوبی برای شوراهای شهر باشند

همچنين  در اين گفتگوي  صميمانه  تعدادي  از روسای شوراهای دانش آموزی مدارس درخواستها و نقطه نظرات  خود را  در خصوص  شهر مهریز  و خدمات  شهرداري بيان  داشتند  و از زحمات  اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار مهریز تشکر  کردند .