نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست معاونین و مربیان پرورشی مهریز برگزار شد

نشست معاونین و مربیان پرورشی مهریز برگزار شد


به مناسبت هفته تربیت اسلامی
به مناسبت هفته تربیت اسلامی نشست معاونین و مربیان پرورشی مهریز در باغ جهانی پهلوانپور مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز در این همایش ضمن تبریک هفته تربیت اسلامی و سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی با اشاره به اهمیت مربیان و مشاوران تربیتی در مدارس گفت: تربیت اسلامی را باید در مدارس نهادینه کرد .
سید علی کارآموز با اشاره به برخی از راهکارهها و اصول تربیت اسلامی گفت :باید واقعیت های موجود در جامعه را در تربیت اسلامی را پذیرفت و برای آن برنامه داشت .
وی افزود:اثر گذاری مربیان و مشاوران تربیتی در دانش آموزان بسیار بالاست و باید مربیان و مشاوران با سبک های تربیتی را بشناسند و با توجه به روحیات دانش آموزان از سبک های مختلفی برای تربیت اسلامی استفاده کنند .

وی با اشاره به اینکه آسیب در دانش آموزانی بیشتر است که از مربیان و مشاوران تربیتی گریزان هستند گفت : مربیان و مشاوران تربیتی باید پذیرش بدون شرط داشته باشند و به تمام دانش آموزان اهمیت لازم را بدهند و رعایت انصاف را در تشویق دانش آموزان داشته باشند .

فخری معاون پرورشی آموزش پرورش مهریز نیز در این مراسم گفت : مبارزه حق و باطل همیشه وجود داشته و امروزه شاهد هجمه فرهنگی و تبلیغی علیه اسلام هستیم.   که این مهم اهمیت کار مربیان تربیت را دوچندان می کند 
در ادامه این مراسم از پیشکسوتان پرورشی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.