خبر
خبر

نشست هماهنگی مدیران مدارس اسکان میهمانان نوروزی در مهریز برگزار شد

نشست هماهنگی مدیران مدارس اسکان میهمانان نوروزی در مهریز برگزار شد


نشست هماهنگی مدیران مدارس اسکان میهمانان نوروزی در آموزش و پرورش مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان مهریزنشست مدیران مدارس مجری اسکان نوروزی میهمانان نوروزی و اسکان مهمانان فرهنگی در نوروز 1401 ، با حضور معاونین برنامه ریزی و توسعه منابع و آموزشی آموزش و پرورش مهریز ، و اعضای ستاد به منظور هماهنگی، برنامه ریزی و اجرای طرح اسکان برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مهریز در این نشست با تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو، از وصول دستورالعمل وزارتی طرح اسکان نوروزی خبر داد و با بیان اینکه به دلیل شیوع کرونا در دو سال گذشته مراکز پذیرش و اسکان غیر فعال بود، اظهار داشت : با توجه به انجام واکسیناسیون عمومی و در اجرای تصمیمات دولت محترم، در نوروز 1401 طرح اسکان اجرا و مهریزبه عنوان یکی از شهرستانهای هدف گردشگری، پذیرای میهمانان در نوروز 1401 خواهد بود.

سید علیرضا طبایی فر افزود: به همین مناسبت در سطح  مدارس شهرستان تمهید مقدمات به منظور پیشوازی از نوروز و پذیرش مهمانان پیش بینی شده است که در هفته آینده اجرا می شود

وی  با اشاره به اهمیت موضوع ضرورت برنامه ریزی در این خصوص، اظهار داشت: همه وظیفه داریم با مشارکت کلیه همکاران ستادی و همکاری همه جانبه، اقدامات مربوط به پذیرش و اسکان را آبرومندانه مدیریت و راهبری کنیم .

وی با اشاره به اینکه عوامل ستاد اسکان میهمانان نوروزی در برخورد با میهمانان نوروزی سفیران فرهنگی شهرستان هستند، بر اهمیت پذیرش مناسب میهمانان نوروزی  در مهریز تأکید کرد.

سیده مینا توکلی دبیر ستاد اسکان و کارشناس تعاون و امور رفاهی اداره آموزش و پرورش مهریز نیز در این نشست مطالب و نکات لازم را که باید توسط مدیران مدارس رعایت شود یادآور شد.

شایان ذکر است پذیرش و اسکان مهمانان فرهنگی در نوروز 1401 از تاریخ 27 اسفند ماه 1400 آغاز و تا 12 فروردین ماه 1401 ادامه داشته باشد.

آدرس کوتاه :