نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در مهریز برگزار شد

هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در مهریز برگزار شد


هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در شهرستان مهریز برگزار شد.

مراسم نمادین تجلیل از خیرین مدرسه ساز مهریز باحضورفرماندارمهریز،مدیرآموزش وپرورش،رئیس اداره مشارکت های اداره کل آموزش وپرورش استان یزد واعضای انجمن اولیا ومربیان آموزشگاه نمونه دکتر احمد زارعزاده مهریز برگزار شد.

فرماندار مهریز در این مراسم گفت: به بركت انقلاب اسلامي و سياست هاي انقلاب اسلامي در 37 سال گذشته شاهد همكاري خوب خيرين در امر مدرسه سازي هستيم .
وي ادامه داد: خوشبختانه در شهرستان مهريز بر حسب ضرورت در شهر و برخي مناطق روستايي در بخش مركزي توسط خيرين مدرسه ساز واحدهاي مختلف آموزشي ساخته شده و مورد بهره برداري قرار گرفته است .
فرماندار مهريز اظهار داشت: دولت همواره بر حسب وظيفه و اهميت علم و دانش و نياز دانش آموزان نسبت به ساخت و تجهيز مدارس در مناطق مختلف اقدام مي كند .
رستگاري گفت بدون شك با عنايت به حجم كار و نياز دانش آموزان با مدارس جديد دولت به تنهايي نمي تواند در اين زمينه اقدام كند و لازم است همچنان خيرين در كنار مسئولان فعاليت كنند.
فرماندار مهريز گفت: ساخت مدارس و تجهيز آن از مهمترين امور فرهنگي و نوعي عمل بزرگ خير و كار خداپسندانه و باقيات الصالحات محسوب مي شود و دولت از آن با جديت حمايت مي كند .
رستگاري گفت: بايد در اين امور مهم كار شناسايي خيرين و فراهم كردن زمينه مشاركت و سرمايه گذاري آنها فراهم شود كه خوشبختانه در مهريز اين روند ادامه دارد .
در اين مراسم مدير آموزش و پرورش مهريز ضمن ارائه گزارشي از نقش و اهميت موضوع مشاركت خيرين مدرسه ساز در كنار برنامه هاي عمراني دولت تاكيد كرد .
سيد علي كارآموز گفت: هنوز در شهر و برخي مناطق روستايي به مدارس جديد و تجهيز آنها نيازمنديم و آماده هرگونه همكاري هستيم .


نمونه این مراسم در 28 اموزشگاه خیری شهرستان مهریز نیز برگزار شد.

 

 

                                        دبستان 15 خرداد مدوار                                                                                دبیرستان مطهره

                

 

                                آموزشگاه حاج حسن زارع                                                                                    آموزشگاه حاج حسینعلی محمودی

                

 

                                     دبیرستان پیامبر اعظم(ص)                                                                                اموزشگاه صادقی نژاد

                

 

                                      دبیرستان شهید ناصر زارع                                                                           دبیرستان حاج جعفر شکیب

                

 

                                       دبستان شهید محلاتی                                                                               دبستان اخوان طباطبایی

                

 

                                     دبیرستان چهرآذر                                                                               دبیرستان رحمت پور