نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش انگیزشی دانش آموزان پایه دوازدهم مهریز برگزار شد

همایش انگیزشی دانش آموزان پایه دوازدهم مهریز برگزار شد


همایش انگیزشی دانش آموزان پایه دوازدهم متوسطه مهریز با حضور مشاور برجسته کشوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز همایش انگیزشی دانش آموزان پایه دوازدهم متوسطه مهریز با حضور مشاور برجسته کشوری در سالن آمفی تئاتر کانون شهید کشاورزی مهریز برگزار شد.

مشاور برجسته کشوری در این همایش عمده‌ترین مشکلات تحصیلی دانش آموزان کشور را برشمرد و گفت: دانش آموزان فنون مطالعه تاثیرگزار را باید به خوبی فرا گیرند و مهارت‌های تحصیلی‌شان را افزایش دهند.

مذتضی فارسی افزود: یکی دیگر از مشکلات شما یادگیری ضعیفتان است و ازآنجایی‌که مشاوره پایداری ندارید شب امتحانی هستید و چون پیش‌نیاز دروس جدید را فراموش کرده‌اید و از پایه قوی نشده‌اید در یادگیری‌های جدید دچار مشکل می‌شوید.

این مشاور تحصیلی برجسته کشوری ادامه داد: دانش آموزان روش‌های مطالعاتی خود را بهبود ببخشند، نظم و انضباط را بر لحظه‌های زندگی خود حاکم کنند و و تسلط خود بر دروس را بیشتر کنند؛ زیرا کنکور از آن‌ها محفوظات و معلومات نمی‌خواهد و تسلط بر مباحث، پشتکار و افزایش ساعت مطالعه و تقویت اعتمادبه‌نفس، رمز موفقیت هر دانش‌آموز در کنکور است.

وی تصریح کرد: مدارس باید دانش آموزان پایه دوازدهم که دغدغه کنکور را دارند بیشتر موردتوجه قرار دهند و با تقویت مشاوره های تحصیلی و به‌روز کردن اطلاعات آنان، روش‌های مطالعاتی مؤثر را به دانش آموزان آموزش دهند تا از فرصت‌ها بیشترین استفاده را ببرند.

مدیر آموزش و پرورش مهریز و معاون آموزشی مدیریت از برگزاری این همایش بازدید نمودند.