نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش بزرگ تجلیل از مقام معلم در مهریز برگزار شد

همایش بزرگ تجلیل از مقام معلم در مهریز برگزار شد


همایش بزرگ تجلیل از مقام معلم در مهریز در مجموعه هفت شهر مهریز برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، همایش بزرگ تجلیل از مقام معلم با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر با حضور امام جمعه مهریز، مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري يزد،فرماندار و جمعی گثیری از فرهنگیان در مجموعه تفریحی گردشگری هفت شهر مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز در این همایش امام جمعه مهریز با اشاره به اینکه معلمان ادامه دهندگان راه پیامبرانند اظهار‌ داشت: همه ما در هر پست، مقام و جایگاهی از مدرسه شروع کردیم و مدیون معلمان خود هستیم.

حجه الاسلام والمسلمین عبدالرضا محی الدینی با بیان اینکه این روز به عنوان یک نماد برای تجلیل از مقام این بزرگواران است گفت: همه روزهای سال، تمام دورانها و تمام عمر را باید قدران زحمات معلمان باشیم.

امام جمعه مهریز با اشاره به منویات مقام معظم رهبری تصریح کرد: هرگونه هزینه کردن در آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری برای نسلهای آینده است.

وی افزود: معلمان با تحمل رنجها وسختی‌ها در زمره ایثارگرترین اقشار جامعه هستند.

مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري يزد نیز در این همایش با تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم گفت: شغل معلمی برگرفته از رسالت انبیاست و مقام معلم از دیدگاه قرآن کریم بسیار رفیع، ارزشمند و قابل احترام است.

دكتر فخرالسادات خامسي هامانه اظهار داشت: دانش‌آموزان بهترین سرمایه های کشور هستند و بدون شک آینده ایران اسلامی با پیشرفت علمی دانش‌آموزان گره خورده است.

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این همایش با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری گفت: رسالت خطیر معلمان که وارثان تعلیم و تربیت هستند پرورش نسلی آگاه و فهیم است.

سید علی کارآموز با بیان اینکه معلمان همواره نقش سازنده ای در عرصه های علمی و فرهنگی کشور ایفا کرده اند، افزود: دانش‌آموزان بهترین سرمایه های کشور هستند و بدون شک آینده ایران اسلامی با پیشرفت علمی دانش‌آموزان گره خورده است.

 

تقدیر از مسن ترین معلم شهرستان،اجرای موسیقی زنده واجرای استندآپ کمدی از جمله برنامه های متنوع این همایش بود.