نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش بصیرت افزایی 9 دی با حضور گسترده فرهنگیان برگزار شد

همایش بصیرت افزایی 9 دی با حضور گسترده فرهنگیان برگزار شد


همایش بصیرت افزایی 9 دی با حضور گسترده فرهنگیان مهریز در کانون فرهنگی تربیتی شهید کشاورزی برگزار شد

مسئول بسیج راهبردی سپاه الغدیر استان یزد در این همایش که با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش،مسئولان سپاه وبسیج و فرهنگیان شهرستان برگزار شد گفت:فتنه دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی با بصیرت مردم و مسوولان و حضور آگاهانه آنها در صحنه های مختلف نقش بر آب می شود.

سرهنگ غلامحسین دشتی به حوادث اخیر در برخی شهرستان های کشور اشاره کرد و افزود: دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن به اصل نظام و ارزش های انقلاب هستند که سال های گدشته با هوشیاری و ولایتمداری مردم خنثی شد .
وی با بیان اینکه راه شکست دشمنان قسم خورده انقلاب در بصیرت مردم و مسوولان نهفته است، ادامه داد: باید مردم با درک موقعیت نظام و انقلاب اسلامی همچنان گوش به فرمان مقام معظم رهبری در راستای تحقق اهداف نظام باشند.
این مدرس دانشگاه های یزد تصریح کرد: ولایتمداری ملت و هوشیاری آنها ضامن اقتدار کشور در حوادث مختلف است و قطعا دشمنان این آب و خاک نمی توانند با توطئه به اهداف پلید خود برسند و رسوا و ذلیل می شوند.
به گفته دشتی بصیرت، قدرتی است که پیامبر بزرگوار اسلام (ص) در آن دوران توانست توازن را به نفع اسلام عوض کند و امام راحل (ره) نیز به دنبال تغییر نظم جهانی بر اساس توحید الهی بود و رهبری فرزانه بارها این موضوع را تبیین فرمودند.
این یادگار دفاع مقدس در ادامه به نقش فرهنگیان در تربیت دینی دانش آموزان اشاره کرد و گفت: نسل جوان امانتی است که در اختیار فرهنگیان قرار دارد ،بنابراین برای تربیت دینی آنها وظایف را به خوبی انجام دهید.
دشتی همچنین به تهدید نرم دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: باید با برنامه های مناسب فرهنگی و دینی برای مقابله با توطئه های استکبار جهانی اقدام کرد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این همایش گفت:نهم دی ماه صفحه پرافتخاری از حضور بصیرتمند ایران در دفاع از ارزشهای انقلاب است.

 سید علی کارآموز افزود:حماسه ماندگار 9 دی ماه بی‌نظیرترین حرکت مردمی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی  و آرمان‌های انقلاب  اسلامی بود که فصلی جدید از بصیرت، هوشیاری،  دشمن شناسی و غیرت دینی مردم در صحیفه  تاریخ  مبارزات مردم مسلمان ایران به ثبت رسید.

 وی اذعان کرد: مردم ایران با دشمن شناسی و بصیرت خود در مقابل این فتنه ایستادند و در  روز 9 دی ماه  آن را ریشه کن و خشم و انزجار خود را از دشمنان داخلی و خارجی اعلام کردند.