نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش تجلیل از آینده سازان و پژوهشگران دانش آموزی مهریز برگزار شد

همایش تجلیل از آینده سازان و پژوهشگران دانش آموزی مهریز برگزار شد


در اولین روز از هفنه دولت همایش تجلیل از آینده سازان و پژوهشگران دانش آموزی مهریز با مساعدت خیر دکتر فرهی فر با حضور امام جمعه مهریز،مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد،فرماندار مهریز و جمعی از مسئولین در سالن پردیس شکیب این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیرکل آموزش وپرورش یزد در این همایش گفت: شناسایی و تشویق پژوهشگران دانش آموزی نقش مهمی در فرهنگ سازی و گسترش آن دارد.
وی با یبان اینکه در آموزش و پرورش و مدارس فعالیت های پژوهشی خوبی در زمینه های مختلف توسط دانش آموزان با همکاری فرهنگیان انجام گرفته بر پیگیری آن توسط معلمان در سال تحصیلی جاری تاکید کرد.

وی افزود:دانش آموزان استان در سال های اخیر در کنکور و همچنین مسابقات فرهنگی و هنری در سطح  کشور خوش درخشیده اند و این نشان دهنده توان و استعداد آنها است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد اظهار داشت: آینده از آن جوانانی است که با همت بلند برای رسیدن به سعادت و پیشرفت همواره در فعالیت هستند و خوشبختانه در این شهرستان شاهد این توفیق ها هستیم .

همچنین امام جمعه مهریز در این همایش گفت: تربیت دینی دانش آموزان در کنار فعالیت های فرهنگی و آموزشی باید همواره مدنظر مسئولان اجرایی و فرهنگیان قرار گیرد و نظارت و پیگیری لازم بعمل آید.
حجت الاسلام محی الدینی افزود: کارهای پژوهشی و تجلیل از آینده سازان بخاطر موفقیت در مسابقات فرهنگی و علمی نقش مهمی در ایجاد انگیزه و رقابت سالم بین نسل جوان دارد.

وی اظهار داشت:گفت: باید از فرصت جوانی و ظرفیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای کسب علم و دانش و ارتقای فرهنگی و هنری بهره گرفت
در ادامه فرماندار مهریز و ،مدیر آموزش و پرورش این شهرستان و دکتر فرهی فر بر همکاری فرهنگیان و اولیای دانش آموزان در اجرای طرح های مختلف فرهنگی و پژوهشی قدردانی کردند.
در پایان این همایش از  94 نفر از آینده سازان و پژوهشگران دانش آموزی مهریز با لوح سپاس و هدایایی قدردانی بعمل آمد.

.