نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش تجلیل از شکوفه ‎‎ ها در سایه سار مهر در مهریز برگزار شد

همایش تجلیل از شکوفه ‎‎ ها در سایه سار مهر در مهریز برگزار شد


در آستانه سال جدید
در آستانه سال نو همایش تجلیل از شکوفه ‎‎ ها در سایه سار مهر برای 600 نفر از دانش آموزان برتر علمی و اخلاقی ایتام مهریز در تالار سبز مهریز برگزار شد.

در آستانه سال نو همایش تجلیل از شکوفه ‎‎ ها در سایه سار مهر توسط موسسه خیریه حضرت صاحب العصر(عج) آموزش و پرورش مهریز در دو مرحله برای 600 نفر از دانش آموزان برتر علمی و اخلاقی ایتام  در تالار سبز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز در این مراسم گفت: خدمت به دانش‌‌آموزان ایتام و بی‏بضاعت، کاری مهم، ضروری و بسیار ارزشمند است.

حجه الاسلام والمسلمین محی الدینی برگزاري اينگونه جشنها را مهم و ارزشمند ذکر كرد وگفت: این برنامه‎‎ها باید همواره در طول سال و با همكاري خيرين انجام گيرد.

وی توجه به دانش آموزان مستعد فرهنگي و همچنين ايتام را مورد تاكيد قرار داد و گفت: بايد زمينه ارتقاي علمي و پرورشي این دانش ‎‎ ‌‌آموزان مورد عنايت خاص قرار گيرد.

مدير آموزش و پرورش مهريز نیز در این مراسم طی سخنانی از همكاري بخش ‎‎ هاي مختلف و خيرين در برگزاری این مراسم قدرداني كرد.

«سید علی کارآموز» افزود: هم ‎‎ اكنون در شهرستان مهريز ده هزار دانش‏آموز در 100 مدرسه تحصيل مي‏‏كنند كه از اين تعداد 600 نفر از آنها دانش آموزان يتيم و بی بضاعت هستند.

گفتنی است؛ در اين جشن چند برنامه فرهنگي و هنري متنوع براي دانش‏‏آموزان اجرا شد.